הינך נמצא כאן

נתיבי ישראל

נתיבי ישראל - החברה הלאומית לתשתיות תחבורה בע"מ היא חברה ממשלתית האחראית על תכנון, פיתוח ואחזקת רשת הכבישים הבינעירונית בישראל ופיתוח מסילות רכבת.

תחום: פיקוח וניהול
מיקום המשרדים: אור יהודה
מנהל/ת תחום הסדרי תנועה ושלבי ביצוע חטיבת הנדסה ופיתוח
תחום: בכירים, מטה ומנהלה
תל אביב והמרכז
22.5.17
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: מהנדס/ת אזרחי/ת.
דרישות: מהנדס/ת אזרחי/ת. התמחות בהנדסת תחבורה - יתרון בעל/ת ניסיון מקצועי של 3 שנים לפחות בתכנון ו/או בקרה של תכניות הסדרי תנועה. עדיפות לבעלי/ות ניסיון בתחום הסדרי תנועה בשלבי ביצוע, בדגש על תחום אביזרי בטיחות / הסדרת התנועה. מהנדס/ת תנועה מומחה/ית יתרון.
מנהל/ת מחלקת פרויקטים באגף תכנון ביחידת תשתיות רכבת חטיבת הנדסה ופיתוח
תחום: בכירים, פיקוח וניהול, מטה ומנהלה
תל אביב והמרכז
22.5.17
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: מהנדס/ת אזרחי/ת או אדריכל/ית או מתכנן/נת ערים ואזורים בעל/ת תואר M.A .
דרישות: מהנדס/ת אזרחי/ת או אדריכל/ית או מתכנן/נת ערים ואזורים בעל/ת תואר M.A . בעל/ת ניסיון מקצועי של 5 שנים לפחות בתכנון ו/או ניהול תכנון ו/או תכנון סטטוטורי של פרוייקטי תשתית. בעל/ת ניסיון בפרוייקטי תחבורה ו/או בעל/ת ניסיון בקידום הליכים סטטוטוריים – חובה. ניסיון בהליכים סטטוטוריים מול הות"ל והמועצה הארצית - יתרון. ניסיון ניהולי בסביבה מרובת פרויקטים - יתרון. ניסיון עבודה בארגונים גדולים - יתרון. הכרות עם עבודה מול גופים ציבוריים - יתרון.
מנהל/ת מחלקת הסדרי תנועה ושלבי ביצוע חטיבת הנדסה ופיתוח
תחום: בכירים, מטה ומנהלה
תל אביב והמרכז
22.5.17
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: מהנדס/ת אזרחי/ת בעל/ת התמחות בהנדסת תחבורה - יתרון בעל/ת ניסיון מקצועי של חמש שנים לפחות בתכנון ו/או בקרה של תכניות הסדרי תנועה בעל/ת ניסיון בתכנון ובקרה של הסדרי תנועה בשלב הביצוע - יתרון מהנדס/ת תנועה מומחה - יתרון
דרישות: בעל/ת ניסיון מקצועי של חמש שנים לפחות בתכנון ו/או בקרה של תכניות הסדרי תנועה בעל/ת ניסיון בתכנון ובקרה של הסדרי תנועה בשלב הביצוע - יתרון מהנדס/ת תנועה מומחה - יתרון
מנהל/ת מחלקת SAP – מערכות פרויקטים ואחזקה חטיבת כספים
תחום: מטה ומנהלה
תל אביב והמרכז
16.8.17
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: הנדסאי/ת / תואר ראשון / קורס רלוונטי ב-IT בהיקף 1200 שעות. ניסיון של שלוש שנים כמיישם/ת/מנתח/ת מערכות עבור תהליכים לוגיסטיים לניהול פרויקטים או ניהול תהליכי אחזקה. ניסיון ניהולי של שנתיים בתחום מערכות מידע, כמנהל פעילות/ראש צוות של תחזוקה ופיתוח מערכת לניהול תהליכי ליבה. ניסיון וידע בתהליכי ניהול פרויקטים. ניסיון וידע רב כמנהל פרויקטים בתחום טכנולוגיות המידע (יישום פיתוח בדיקות והטמעה) בתהליכים פיננסיים/לוגיסטיים.
דרישות: ניסיון ניהולי של שנתיים בתחום מערכות מידע, כמנהל פעילות/ראש צוות של תחזוקה ופיתוח מערכת לניהול תהליכי ליבה. ניסיון וידע בתהליכי ניהול פרויקטים. ניסיון וידע רב כמנהל פרויקטים בתחום טכנולוגיות המידע (יישום פיתוח בדיקות והטמעה) בתהליכים פיננסיים/לוגיסטיים.
דרוש/ה ממונה הנדסה וסביבה
תחום:
תל אביב והמרכז
16.5.17
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: דרוש/ה ממונה הנדסה וסביבה
דרישות: תואר ראשון ומעלה בתחומים: אדריכלות נוף / הנדסה אזרחית / הנדסת סביבה / גיאוגרפיה / ביולוגיה / הנדסה כימית ו/או תואר ראשון ומעלה עם התמחות בזיהום אוויר/ אקוסטיקה. עדיפות לתואר אקדמי באדריכלות נוף / הנדסת סביבה. ניסיון מקצועי של 5 שנים לפחות בתכנון ו/או ביצוע באחד מהתחומים: אדריכלות נוף / סביבה / אקוסטיקה / זיהום אוויר. עדיפות לניסיון מקצועי בתכנון פרויקטי תשתיות התחבורה.