הינך נמצא כאן

חדשות

שומר באתר סמוך לכביש 531 דרומית לרעננה נדרס ע"י טרקטור בעת שישן; פועל נפל את מותו בבניין בוואדי ג'וז

הסטטיסטיקה מחרידה: 48 הרוגים בתאונות עבודה באתרי בנייה בישראל ב-2016, עוד 35 ב-2015 ו-31 ב-2014 ■ מה חושבים האנשים בשטח ונציגי הממשלה

ב-14 בנובמבר התקיים הכנס השמיני למנהלי פרויקטים בתחום ההנדסה מטעם איגוד המהנדסים לבנייה ותשתיות, עם מספר שיא של משתתפים.

מתחילת השנה, פחות משלושה חודשים, כבר נהרגו 10 פועלים באתרי בנייה ונפצעו עשרות, למעלה מ-60. זו מציאות שחייבים לשנות

משרד הכלכלה והתעשייה מפרסם שני מכרזים לאיתור טכנולוגיות חדשות, מחקרים ותוכניות יישומיות לשיפור מערכי הבטיחות והבריאות בעבודה.

כמעט כל שבוע נהרג פועל בניין וכל חודש נפצעים עשרות ■ הנפגעים הם משולי החברה והאסונות נדחקים לשולי השיח ■ הקבלנים טוענים שהתאונות קורות כי אין פיקוח, ואיפה הממשלה?

אתמול נהרג פועל בבני-ברק - ה-44 השנה ■ במכתב לשר הרווחה כתבו הפקחים: "השכר המשולם לנו ממשיך להיות מגוחך אל מול היקף עבודתנו והאחריות המוטלת עלינו"

גורמים בענף ההנדסה מותחים ביקורת על התנהלות הקבלנים: "אי אפשר להקל על הרגולציה ע"י חיסכון כספי במהנדסים ומפקחי בנייה. עבודת הקבלן היא קודם כל עבודה הנדסית". גורמים בענף הבניין מוסיפים שהכתובת הייתה על הקיר: "בטיחות העובדים באתרי הבנייה לקויה ביותר, נקווה שכעת יהיה מפנה במשרדי הממשלה - שיבינו שיש כשל רציני בנושא הבטיחות"

האתר מרכז תחת קורת גג אחת, מגוון תכנים בנושאי הבטיחות במקומות העבודה - על ענפיו השונים.

אירוע

תחום: 
הנדסה אזרחית
סוג האירוע: 
כנס
מתאריך: 
05/06/2017 -
09:00 עד 16:00
אזור: 
חיפה והצפון

עמודים