בואו להכיר את החוזקות, היתרונות והתחומים המתאימים לכם בסדנה חדשה

סיימתם את הלימודים בשעה טובה ומוצלחת ועכשיו צריך להתחיל את הקריירה בענף הבנייה. איך תדעו מהו המסלול הנכון עבורכם? היכן תפיקו ערך מהחוזקות שלכם?

 

האם אתם טיפוסים של עבודה בשטח, או שמעניין אתכם לבצע אינטגרציה בין כל הגורמים בפרויקט הבנייה? או שאולי בכלל חשוב לכם להבין את חוזקו של המבנה או כיצד לתכנן תחבורה או מים?

 

CivilEng Academy פותחת סדנה חדשה וייחודית לבוגרים ולסטודנטים שנמצאים בשלבי הסיום של לימודיהם האקדמיים. הסדנה תעסוק בפיתוח הקריירה וההשתלבות בשוק העבודה בענף הבנייה.

 

 

אלפי מועמדים מוכשרים מסיימים בכל שנה את הפקולטות להנדסה אזרחית\בניין ומבקשים להשתלב בתפקידים השונים בענף הבנייה - בחברות הביצוע, הניהול והפיקוח, היזמים ובמשרדי התכנון והייעוץ. אלא שיכולתן של חברות רבות בענף לקלוט עובדים חדשים וחסרי ניסיון מעשי, מוגבלת. לכן, רקחנו עבור מסיימי התואר את סדנת פיתוח קריירה, בת צמד מפגשים, שבה יכירו המשתתפים לעומק את התפקידים השונים בענף ואת מסלול ההתפתחות הטבעי בכל תפקיד, כך שיוכלו לתכנן את מסלול הקריירה מבעוד מועד. כמו כן, המשתתפים ילמדו את העקרונות המנחים בתהליך חיפוש העבודה עצמו - כתיבת קורות חיים, התנהלות בראיונות עבודה, כיצד להפוך את עצמם לבעלי מיתוג אישי ועוד. 

 

סדנה ייחודית זו מציעה כלים חשובים שיסייעו לכם להבין היכן תפיקו תועלת מקצועית, מהם היתרונות שלכם והיכן כדאי לכם להתחיל את הקריירה.

 

הרצאת אורח: אדר אברהם, מנהלת משאבי אנוש, דניה סיבוס.

 

לחצו לפרטים נוספים ולהרשמה לסדנה >> 

 

הוסף תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.