קטגוריות
הסמכה:
קורסים מקצועיים
תואר:
הנדסה אזרחית/בניין
אזור:
תל אביב והמרכז

בידוד תרמי של בניינים

תא מבנים ותא חומרים וטכנולוגיה מודיעים על קורס בנושא: בידוד תרמי של בניינים

6 מפגשים בימי רביעי בין השעות 13:00 – 09:00 
החל מ- 7 ביוני 2017 עד – 12 ביולי 2017

הקורס יתקיים באיגוד המהנדסיםבית אמות פלטינום , רחוב אפעל 25, קריית אריה פתח תקווה

מרכזת הקורס: פרופ' (בגמלאות) רחל בקר

רקע

בבניינים מודרניים הנבנים במאה העשרים ואחת הציבור מצפה לרמת תפקוד סבירה ותקינה. אחד מיסודות התפקוד התקין של הבניין היא האפשרות לחמם ולקרר את החללים השימושיים בבניין לרמה סבירה של נוחות תרמית. במקביל לכך, הופעה של עיבוי ועובש נחשבת כתופעה פתולוגית שיש למנוע אותה. לצד אלה, הצורך לחסוך באנרגיה ככל האפשר הוא פועל יוצא של השאיפה להפחתת התרומה השלילית של הבנייה על הסביבה, ולהגברת היישום של "בנייה ירוקה".
לבידוד התרמי התקין של מעטפת הבניין ולמניעה של גשרים יש תרומה לא מבוטלת להבטחת התפקוד התקין מבחינה אנרגטית. לדאבוננו, בישראל התכנון והביצוע של נושא פשוט זה עדיין לוקה בחסר.

מטרת הקורס

להקנות ידע בסיסי וכלים מעשיים בתחום של בידוד תרמי של בניינים וההיבטים התפקודיים הרלוונטיים (נוחות תרמית, הפחתת הסיכון לעיבוי ועובש, וחיסכון באנרגיה), כולל הכרת התקינה על בוריה. כל אלה על מנת ליצור תשתית ידע מתאימה לתכנון נכון וליישום תקין של הבידוד התרמי ומתן מענה מלא לדרישות החלות על בניינים מסוגים שונים ובטכנולוגיות בנייה שונות.

קהל היעד

הקורס מיועד למהנדסים העוסקים בתחום הבנייה של בניינים מסוגים שונים (מגורים, משרדים, בתי מלון, וכד'), במגוון תחומי הנדסת הבנייה, כולל ניהול הפרויקט ותיאום התכנון, תכנון ובדיקת התכנון, ביצוע ופיקוח על הביצוע.

לפרטים נוספים, לחצו כאן

או מלאו את הפרטים שלכם בטופס ההרשמה המצורף, ונציגי האיגוד יחזרו אליכם