קטגוריות
הסמכה:
קורסים מקצועיים
תואר:
אדריכלות
אזור:
כל הארץ

הצעד הראשון למבני תעשייה ירוקים

הדרך לתעשייה ירוקה מתחילה במבנה

בואו ללמוד כיצד להפוך את מבנה התעשיה לירוק ולהתאימו לתקן הישראלי החדש למבני תעשיה ירוקים ולהפיכתו לחסכוני וליעיל יותר במשאבים

הקורס, שיתוף פעולה של  אינטל ישראל והמועצה הישראלית לבנייה ירוקה, כולל 5 מפגשים ובאמצעותו נסקור את מגוון האפשרויות העומדות בפניכם להפיכת המבנה התעשיתי לירוק.

בקורס נסקור מבנים בהם מתקיים תהליך ייצור ובכלל זה גם מבני לוגיסטיקה, מעבדות ומחסנים. הקורס רלוונטי גם למבני תעשייה כבדה ומסורתית אך גם לענפי היי טק השונים ומבני מעבדות.

הקורס מציג את התקנים החדשים למבני תעשייה ירוקים והדרכים לעמוד בו. הוא מקנה מגוון של אפשרויות להוביל לחסכון בצריכת האנרגיה והתייעלות במשאבים במבנים אלו. במהלך הקורס יתקיימו סיורים במפעלים, מתחמים ומבנים של אינטל, HP, מרלו"ג אסם, בניין פורטר ועוד. בכל סיור יינתן הסבר על תהליך ההסמכה לבנייה ירוקה עבור מפעל או מתחם תעשייה ו/או תהליכי התייעלות אנרגטית. יפורטו היתרונות הסביבתיים, הכלכליים והתפעוליים של בנייה ירוקה בתעשייה. אנשי מקצוע מובילים יחלקו מניסיונם בתחומי אנרגיה, מים, תפעול, תחבורה, פסולת, בריאות משתמשים במבנה, קרקע, חדשנות, טכנלוגיות ועוד.

הרשמו ותהנו מהידע הנצבר בגופים אלו ואחרים וקחו חלק במהפכת ההתייעלות והחסכון במשאבים

קהל היעד
הקורס מיועד לאחראים על תכנון, בניה, תפעול של מבני תעשיה ופיקוח עליהם: אדריכלים, מהנדסים, נציגי רשויות, חברות תפעול, אנשי בנ"מ, נציגי התעשיה ועוד. כאמור, מדובר על כל ענפי התעשיה ולמעשה כל מבנה הקשור בייצור בפריסה גאוגרפית כלל ארצית.

רכז אקדמי
אדר' רוני דניאל

רכזת הקורס
טל מילס 

כל מפגש יתקיים במפעל אחר: קריית גת, חיפה, שהם ותל אביב

מחיר
רגיל - 1,900 ש"ח      

חבר/עמית - 1,710 ש"ח

לפרטים והרשמה