קטגוריות
הסמכה:
קורסים מקצועיים
אזור:
תל אביב והמרכז

משולחן המתכנן - קורס תכנון פרקטי

ידע מקצועי וכלים פרקטיים לצמצום הפערים שבין תכנון לביצוע

11 במרץ 2019, 4 מפגשים, ימי ב', בין השעות 18:00-21:00.

כוחות רבים מופעלים על כל מבנה ועל כל תשתית שאנחנו מקימים – מבתים פרטיים, דרך בנייני מגורים ועד גשרים, אצטדיונים ותשתיות נוספות - פגעי מזג אוויר, שינויי טמפרטורה ואקלים, רוחות עזות, רעידות אדמה, בלאי טבעי ועוד - כל אלו צריכים להילקח בחשבון כאשר אנו ניגשים לתכנן פרויקט הנדסי, על מנת לשמור על יציבותו ושרידותו של המבנה לאורך שנים.

תכנון מבנים "על הנייר", ללא הבנה של השטח, עלול להביא לכשלים רבים, לאלתורים, לעיכובים של העבודה עצמה ובמקרים מסוימים אף לביצוע פגום.

קורס תכנון פרקטי של CivilEng Academy נולד מהשטח במטרה לצמצם למינימום את הפער שבין התכנון הסטרילי תחת אורות הפלורסנט, לבין הפרקטיקה היומיומית בה נתקלים אנשי התכנון והביצוע באתר הבנייה.

מטרות הקורס

  • צמצום הפערים שבין ה"חומר התיאורטי" ל"תכנון פרקטי" המחובר לשטח
  • ידע וכלים להימנעות מטעויות שכיחות במעבר מתכנון לביצוע
  • כלים לבקרה מיטבית של תוכניות הנדסיות

נושאי לימוד

שגיאות אופייניות בתכנון בקרת תוכניות עומסים: רוח, רעידות אדמה, עומסי קרקע וכו' שלבי הביצוע מבני בטון: יישום בשטח, אלמנטים סופיים, תקרות, גזירה, פיתול בקורה, פרטים טיפוסיים, פיקוח עליון מבני פלדה: יתרונות וחסרונות, פרופילים, fatigue, צמתים ועבודה בשטח מבנים נוספים: תכנון בטון דרוך, מבנה מתיחה וסככות ועוד

קהל יעד

מתכננים (מהנדסים והנדסאים), אדריכלים, מועמדים למכוני בקרה, מפקחים ומנהלי פרויקטים.

מרצה ומנהל מקצועי

מהנדס אסף דסברג - מהנדס מבנים (תכנון), בעל ניסיון רב בתכנון מבני בטון, פלדה, בטון דרוך, מבני ציבור ודרך, גשרים ומבנים מורכבים. בנוסף, עוסק גם בבדיקת מבנים קיימים ובפיקוח באתר. 

מועד פתיחה

11.3.2019, 4 מפגשים בין השעות 18:00-21:00.

מיקום

משרדי CivilEng  רחוב מוטה גור 7, בפתח תקווה

 

 

למעבר לתשלום ושמירת מקום בקורס

 

מדיניות ביטולים

ביטול ההרשמה עד 14 ימים לפני תחילת הקורס תזכה את הלקוח בהחזר מלוא התשלום פרט לדמי המקדמה, לאחר מכן כל ביטול יגרור חיוב במלוא עלות הקורס.

אי פתיחת קורס

פתיחת הקורס מותנית במינימום נרשמים, CivilEng שומרת לעצמה את השכות שלא לפתוח קורס עקב מיעוט נרשמים או מכל סיבה אחרת, במקרה כזה יוחזר לנרשמים מלוא התשלום ששולם.

לפרטים והרשמה