קטגוריות
הסמכה:
קורסים מקצועיים
תואר:
אדריכלות, הנדסה אזרחית/בניין
אזור:
תל אביב והמרכז

סדנה ייחודית למהנדסים ואדריכלים עולים חדשים בעלי משרד תכנון/ ניהול פרויקטים

פתיחת הקורס ביום רביעי, י"ז באדר תשע"ז, 15.03.17. 17:00-21:00

סה"כ 3 מפגשים אחת לשבוע בהתאם לתוכנית הלימודים

הלימודים יתקיימו במרכז כנסים מגמות, דרך אם המושבות 94, פתח תקווה, מתחם פארק אזורים

כחלק מהפעילות השוטפת של ארגון המהנדסים והאדריכלים העצמאיים לקידום ומינוף ענייניהם העסקיים, הכלכליים והניהוליים של חבריו, עלה לא אחת הצורך במיקוד פעילות מיוחדת למהנדסים ואדריכלים שהינם עולים חדשים, אשר תיתן כלים להתמודדות עם האתגרים השונים  שבניהול עסק מצליח ומשגשג במדינת ישראל לעומת מדינות המוצא השונות, מן ההיבט הכלכלי, עסקי והמקצועי. לפיכך, הוחלט בארגון לקדם גיבוש ועריכת סדנה ייחודית, אשר תעניק ידע וכלים רחבים להתמודדות עם האתגרים השונים העומדים בפני עולה חדש, אדריכל או מהנדס- מרגע פתיחת המשרד ועובר להתמודדות עם מוסר התשלומים הישראלי, הדרישות החוקיות השונות וכיוצ"ב, תוך שמירה על היתרונות של היכרות עם שווקים בינ"ל ושפה זרה.

הסדנה תכלול 3 מפגשים:

  1. פתיחת משרד תכנון וניהול פרויקטים במדינת ישראל - עו"ד ומגשר שמעון קושניר (MA בכלכלת עסקים):סקירת הליכי הרישוי הרלוונטיים  בעת ניהול משרד בישראל ובחינת עלויות נלוות, ניצול היתרונות אשר מעניקה השליטה בשפה זרה וגישור על קשיי שפה בעבודה בארץ, עקרונות משפטיים מרכזיים בכל הקשור להשלכות תכנוניות והכלים הביטוחים העומדים לרשות מהנדס/ אדריכל.
  2. תכנון כלכלי של המשרד -  עו"ד ומגשר שמעון קושניר (MAבכלכלת עסקים):כיצד בונים תקציב באקלים של מוסר התשלומים הישראלי וכיצד מתמחרים את המרכיב המימוני בהצעות מחיר לעבודות ארוכות טווח. בנוסף, התנהלות מול בנקים, חוזים, התקשרויות והעסקת עובדים (דיני עבודה).
  3. שיווק, מיתוג וניהול מוניטין ברשת – מר קובי ברדה:המקומות הוויראליים והמדיות בהם חשוב להיראות. כיצד "לעניין" לקוחות חדשים, כיצד מכינים הצעה אסטטית ומזמינה שתשיג את הפרויקט אליו התמודדנו וכיוצ"ב.

*ההרצאות יועברו בשפה העברית.

**תינתן קדימות בהרשמה לסדנה לחברי ארגון אשר הסדירו תשלום דמי החבר לארגון לשנת 2016/2017**

 

לפרטים נוספים והרשמה:http://www.iocea.org.il/Web/News/8817.aspx