פיתוח וייעוץ ארגוני

בלה בלה

ייעוץ ופיתוח ארגוני

תחום הייעוץ והפיתוח הארגוני הינו תחום הליבה המרכזי ב-ERA. פיתוח ארגוני הינו מאמץ ארוך טווח לשיפור יכולתו של הארגון לממש את תכליתו לצד קידום והובלת תהליכי התחדשות, התרחבות ושינוי.

הפיתוח הארגוני טומן בחובו פעולה יזומה בכלל הדרגים והתחומים, החל מחשיבה אסטרטגית והובלת תהליכי שינוי מורכבים עם ההנהלה הבכירה, ועד פיתוח צוות או רה-ארגון ביחידת קצה.

ERA מלווה ארגונים וחברות בכל קשת תהליכי הפיתוח הארגוני, משלבי גיבוש אסטרטגיה ארגונית ועד התאמה מבנית של כל יחידה בארגון.

ERA  מתבססת על ניסיון מעשי מצטבר של עשרות שנות ייעוץ, ועל גישה מולטי-דיסיפלינרית המביאה לשולחן ידע מתחומים שונים, כדי לספק ללקוחות שלנו פתרונות יצירתיים המתאימים בדיוק לצרכיהם הבלעדיים.

ארגון ושיטות

חתירה להביא את הארגון למצוינות בכלל התחומים, באמצעות ייעול תהליכים וממשקי עבודה, שיפור שיטות ומתודולוגיות ויצירת אופטימיזציה במערכות המידע.

מובלת על ידי יועצים ומהנדסי תעשייה וניהול בעלי ניסיון רב בעולמות התכנון, הטיוב והסדרת תהליכי עבודה במגוון תעשיות ושווקים. מתוך כך, אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות יצירתיים, יעילים וישימים המותאמים למשאבים ולפוטנציאל הארגוני, תוך ליווי צמוד של הפרויקט החל משלב הייזום ועד שלב ההטמעה בפועל.