קורס Revit למתכננים

תוכנת ה-Revit צוברת תאוצה בשנים האחרונות והופכת להיות כלי העבודה העיקרי בתחום תכנון המבנים והתשתיות. היתרונות המשמעותיים של המערכת, ביניהם השימוש בתלת-מימד, היכולת לעבוד בסנכרון מלא בין מספר משתמשים, הגמישות בשיטות העבודה ובסוגי הפרויקטים אותם ניתן למדל במערכת, והיכולת לנהל ולעדכן את המידע עבור כל אלמנט ממודל הופכים אותה לאטרקטיבית ביותר עבור כל העוסקים בתחום התכנון, ובהתאם כל שרשרת הייצור של הפרויקט הולכת ומתקדמת לעבודה בתוכנה זו, ובעקבותיה גם לשימוש במתודולוגיית BIM, הנשענת על התוכנה.

CivilEng Academy מציעה לראשונה קורס ייחודי המיועד ומותאם ספציפית לצרכים של מתכננים בענף הבנייה והתשתיות, על מנת לסייע להם לעשות את צעדיהם הראשונים בעולם החדש. במסגרת הקורס נכיר את המערכת, את יכולות המידול המתקדמות ושיטות מתקדמות לשימוש אפקטיבי בתוכנה.

אוקטובר-נובמבר 2020
8 מפגשים
17:00-20:30
סטודיו עמרי רון, רחוב ריינס 6, תל-אביב
מהנדס דורי גל
להורדת סילבוס הקורס

מטרות הקורס

  • היכרות עם תוכנת ה-Revit, סוגי פקודות והטמעת שיטות עבודה נכונות
  • תרגול ושליטה במיומנויות מידול פרויקטים באמצעות התוכנה
  • טיפים, דגשים וכלים מתקדמים לשימוש בתוכנה

נושאי לימוד

▪ הכרת ה-Revit: גישת לימוד קונסטרוקטיבית, דגשים לתפעול התוכנה, פקודות שימושיות, שיטות עבודה

מידול: מידול נכון של בטון, קורות וביסוס

גרפיקה: שינוי הגדרות גרפיות, יצירת View Template, היכרות עם היכולות והמגבלות של התוכנה

הכנסת אוטוקד ו-Revit בקואורדינטות: הכנסת קובץ Revit, P.B.P, Survey Point, תרגול קומה טיפוסית – מהכנסת אדריכלות עד ליצירת קומה מלאה

חפירה ודיפון: הכנסת מדידה, שיטות קיימות, סדר פעולות בחפירה ודיפון, יצירת שלביות, יצירת Template, מידול מים, מידול עוגנים

כמויות: יצירה כמויות חדשות מאפס, השוואה וייצוא לאקסל ועוד.

הקורס ישלב מתודולוגיות של למידה פרונטלית בשילוב עם תרגול התוכנה בעמדות עבודה אישיות עבור כל משתתף. לאורך הקורס יתקיימו תרגולים במערכת תוך שימוש בכלים שנלמדו.

קהל יעד

מתכנני מבנים ותשתיות חסרי היכרות עם תוכנת ה-Revit או מתכננים בעלי ניסיון קודם המעוניינים להעמיק את ידיעתם ושליטתם בתוכנה לצורך מידול אפקטיבי.

 

מרצים

דורי גל , קונסטרוקטור עצמאי ולשעבר מנהל BIM באחד המשרדים המובילים בארץ. עוסק בהטמעת BIM במשרדי תכנון, ניהול וביצוע, מרצה ומומחה להדרכת BIM עם אוריינטציה לעבודה מהירה ויעילה כמטרה ראשית ביישום הכלים.

הרשמה

הטבת רישום מוקדם: 10% הנחה לנרשמים עד חודש לפתיחת הקורס.
למימוש ההטבה יש להזין את הקוד "רישום מוקדם" בשדה ההטבה.

חבר מביא חבר, נרשמים יחד ומקבלים 10% הנחה כל אחד! למימוש, דברו איתנו: Academy@civileng.co.il

תנאי השתתפות בקורסים ומדיניות ביטולים

 

תמונות ממחזורים קודמים

בוגרים מספרים

למידע נוסף ויצירת קשר