רשמים ממפגש פורום משאבי האנוש של ענף הבנייה, התשתיות והנדל"ן

ביום חמישי האחרון (10.6.2021) קבוצת CivilEng חידשה את המסורת הותיקה וקיימה מפגש נוסף של פורום משאבי האנוש של ענף הבנייה, התשתיות והנדל"ן של CivilEng

פורום משאבי אנוש של ענף הבנייה, התשתיות והנדל"ן, בניהול קבוצת CivilEng, הינו פורום מקצועי לכל העוסקים והעוסקות בעולם משאבי האנוש, הגיוס, ההדרכה והפיתוח הארגוני בענף. הפורום מתאסף אחת לתקופה על מנת לחשוף את אנשי ה-HR בענף למגמות חדשות, לכלים ולידע מתקדם,

כמו גם לצורך היכרות בין הקולגות בענף ושיתוף ידע חשוב ועדכני בין חברי הפורום.

המפגש הנוכחי היה למעשה המפגש הראשון מאז פרצה הקורונה ועשרות משתתפות ומשתתפים הגיעו לקחת חלק באירוע, להכיר, לשתף ידע ולשמוע הרצאות מרתקות הרלוונטיות לתחומי העיסוק של חברי הפורום.

המפגש נפתח בהרצאה של עו"ד ונסה סיימן שעסקה בעולמות המשא ומתן של אנשי משאבי האנוש בענף – ניהול משא ומתן מהווה חלק בלתי נפרד ממיומנויות הנדרשות ממנהלי.ות משאבי אנוש ובמפגש נחשפנו לאתגרים השונים ולתפיסות השונות והחדשניות בניהול התהליך, כמו גם דילמות וההתמודדויות בנושאי העסקה, גיוס, התמודדות עם כפיפים, קולגות ומעסיקים ושם דגש על נושא ההכנה למשא ומתן.

עו"ד ונסה סיימן, נושאת ונותנת מקצועית, עוסקת בליווי, הוראה וייעוץ להליכי מו"מ מורכבים במגוון סקטורים, לרבות חברות יזמיות וקבלניות בענף הבנייה.

בהמשך המפגש התקיימה הרצאה נוספת של עו"ד קרן זיו שעסקה בתמורות בעולם העבודה בעידן הקורונה. השנה האחרונה הייתה שנה מאתגרת במיוחד, בכלל תחומי החיים ובעולם התעסוקה בפרט. במפגש סקרנו את השינויים שחלו בתחום דיני העבודה בעקבות מגיפת הקורונה ולמדנו כיצד לתת מענה לאתגרים החדשים שעולים חדשות לבקרים.

עו"ד קרן זיו, מומחית בדיני עבודה, עוסקת בליווי וייצוג מעסיקים מהמובילים במשק, לרבות ענף הבנייה, בסוגיות של דיני עבודה ויחסי עבודה ובניהול הליכים משפטיים.

בין החברות שלקחו חלק במפגש: קבוצת גדיש, רום גבס, תדהר, דניה, ינון, שפיר, יניב הנדסה, מנרב, וי גולד, גל אריאל, מויש, שובל נחשון, אביב ניהול, שבירו, מ.ש אלומיניום, מוריה, דקר, א.שדה, חנן מור,גאודע, אשטרום, ניבור ועוד

לקראת סוף השנה מתוכנן מפגש נוסף של הפורום ונשמח לראות את כל אנשי ונשות משאבי האנוש בענף מצטרפים אלינו

להרשמה לפורום >>

על המחבר
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר