מאמרים

עו"ד ונסה סיימן, מומחית לניהול משא ומתן בכלל ובענף הבנייה בפרט, מצביעה בראיון ל-CivilEng על הטעויות הנפוצות שמנהלים עושים בתהליכי המשא ומתן ומציעה מספר עצות זהב למשא ומתן מוצלח.

יועצת הקרקע נכנסת לפרויקט בשלב מוקדם. בשלב זה התוכניות הקיימות ראשוניות מאוד, אם מזהים אתגרים עתידיים בביצוע, קל יחסית לשנות אותן.

איך אפשר למנוע חדירה של מים, לחות או כימיקלים דרך הרצפה? טכנולוגיות חדשות מאפשרות היום להשיג איטום מעולה באמצעות חומרי ציפוי ואיטום יעילים, איכותיים וירוקים יותר. הכירו את סדרת הציפויים של TECNOPOL.

על הלימודים והמסלול שעובר המהנדס הצעיר ועד לקבלת התפקיד הנחשק - שמענו מראש החוג ומהבוגרים הראשונים בארץ...

ממבנים עתיקים בעלי חשיבות היסטורית ועד למבנים בני ימינו שהתגלה בהם כשל מבני או קונסטרוקטיבי, השימוש במערכות לחיזוק ולשימור מבנים הינו הכרחי

את תחילת דרכו התחיל כמהנדס ביצוע בפרויקט כביש 531 - מחלף רעננה דרום בחברת שפיר ולפני ארבע שנים התחיל לעבוד כמהנדס ביצוע בחברת אשטרום וכיום עובד בחברה כמנהל פרויקט.

בעימות האחרון (מבצע "שומר החומות") הופתענו ממותו הטראגי של הילד עידו אביגל בן ה 5 ופציעתה הקשה של אימו, בעקבות חדירת רסיסים למרחב המוגן בו שהו.

בין הבעיות הכואבות שפוגעות בעמידות מבנים, ולעתים אף מחייבות עבודות שיקום מורכבות ויקרות, ניתן למנות קורזיה וסדקים בבטון.

נפגשנו עם לקוח ששמע על שיטת BIM והזמין פרויקט ממודל מקרב המתכננים. לאחר שהתחיל לקבל את תוצרי התכנון הוא גילה שהפרויקט לא מתואם מעצמו ושכמויות זה לא עניין לחיצת כפתור. אז איפה הכשל?

עמודים

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר