טרם התקבלה חוות דעת.

BIMLab

מידול תלת מימדי, שרטוט דו מימדי והדמיות

שתף:

אודות

BIMLab הינו עסק למתן שירותים בתחומי הבנייה, ההנדסה והעיצוב בפרויקטי הבנייה השונים. אנו מציעים את שירותינו במידול תלת מימדי, שרטוט דו מימדי והדמיה בכלים והשיטות החדשניות ביותר בתעשייה, הניסיון וההתמחות שלנו מציעים פתרונות המכסות את כל מגוון הדיסציפלינות הנוגעות למידול BIM תלת מימדי, תיאום מערכות, תכנון 4D ו-5D ועוד.

 

אנו מתמחים בשימוש בכלים כמו Autodesk Revit ככלי למתן שירותי BIM ואנו יודעים ליישם בעזרתו מגוון רחב של שיטות עבודה המוכרות בגופים השונים בתעשייה.

 

משרדינו מתמחה במגוון רחב של פרויקטים כמו מגורים, מסחר, משרדים, תעשייה ועוד אצלנו ב BIMLab אנו שמים דגש על איכות, דיוק ומקצועיות ומאמינים בעבודה בשיתוף פעולה עם כל צוות התכנון. נשמח לעמוד לשירותכם ולהיות חלק מהפרויקט
הבא.

דניאל פלטניק, מייסד ומנהל BIM, מתמחה על בסיס יומי ב-Autodesk Revit עם מגוון פרויקטים הכוללים מבני תעשייה, מעבדות, מסחר ומגורים. עבודתי כוללת תכנון אדריכלי, הרשאות ואישורי בנייה, פיקוח אדריכלי, BIM, יצירת משפחות מורכבות וגילוי התנגשוית (סופרפוזיציה). הפלטפורמות והתוכנות העיקריות בהן אני משתמש הן: BIM360, Revit, Revit Structure, Revit MEP, AutoCAD, Enscape Render, Twinmotion ועוד. לאחר שסיימתי הנדסאי עם התמחות באדריכלות ועיצוב פנים במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל, הועסקתי כמנהל BIM במושלי-אלדר אדריכלים במשך מספר שנים, היום, מנהל BIM ב- OK-A אדריכלים ומקים של חברת BIMLab למתן פתרונות בתחום כעצמאי.
 

תחומי פעילות

חוות דעת

טרם התקבלה חוות דעת.

צור קשר עם החברה

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר