אודות ה CivilEng Marketplace

זירת המסחר והמפגש של קהילת הבנייה, הנדל"ן והתשתיות

קבוצת CivilEng - מובילים שינוי בענף הבנייה

בעידן הדיגיטלי של היום, את השירות או המוצר שלך יש באפשרותך לפרסם בלא מעט דרכים. אלא שהאתגר הגדול ביותר הוא להבין איפה מסתתר הקהל הרלוונטי לך. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אחד היתרונות הגדולים שיש לנו בקבוצת CivilEng הוא שאנחנו מכירים לעומק את כל אחת מהדיסציפלינות של ענף הבנייה. מנהלי פרויקטים, מהנדסי ביצוע, מנהלי עבודה, קבלני משנה, ספקים, קניינים, אנשי רכש ולוגיסטיקה ועוד - כולם גולשים באתר שלנו ומהווים חלק מהקהילה ההולכת וגדלה שבנינו. 

 

הפעילות שלנו לקהילה המקצועית

קהילת אנשי המקצוע של ענף הבנייה, שאותה אנו מנהלים, כוללת אנשי מקצוע מתחומי הביצוע, הניהול, הפיקוח, התכנון והייזום ועוד. במסגרת פעילות הקהילה נערכות שלל פעילויות: Meet up שבהם מתבצעים נטוורקינג והחלפת ידע, מפגשים שבהם דנים על סוגיות אקטואליות בענף הבנייה, פורום משאבי אנוש שמטרתו לקדם את התחום בענף ועוד. כמו כן, CivilEng מציעה קורסים פרקטיים שמשדרגים מקצועית את חברי הקהילה. אנו מחוברים לשטח, מבינים אותו ומכירים את צרכיו.


CivilEng Marketplace - הכל. במקום אחד

לאחר למעלה מעשור של פעילות ענפה ואינטנסיבית (2009) לימוד הצרכים וה"כאבים" של הקהילה המקצועית, החלטנו להקים את CivilEng Marketplace - זירת המסחר של קהילת הבנייה, הנדל"ן והתשתיות בישראל.

 

אנחנו מאמינים באנשים וביכולתם לשנות את המציאות (!) ולכן אנחנו מנגישים ידע וכלים מקצועיים ומנהלים קהילה מקצועית וחברתית ענפה, על מנת שחבריה יוכלו להפיק ערך הדדי ולייצר שיח פורה ומכיל.

 

הפתרון והערך המוסף שמציעות ה"זירות"

1. זירת ציוד וחומרים

הפרויקט זה מכבר הסתיים ואתם ממשיכים להעביר ממקום למקום את התבניות, רגלי התמיכה והפיגומים, מסבים להם נזקים, מבזבזים זמן מנוף יקר, משנעים, מאחסנים, מאבדים חצי מהציוד בדרך... הגיע הזמן לשחרר! היפטרו מהציוד והרוויחו עליו כסף! ומה לגבי העודפים של משטחי הבלוקים, הדבקים והטייחים ? כמה פעמים תספרו לעצמכם ש"תשתמשו בהם בהמשך..." ?

לשם כך נוצרה זירת ציוד וחומרים

  • עושים סוף לשינוע ואחסון מיותר
  • עושים סוף לאבדן ציוד, גניבות ובזבוזים 
  • מתחדשים ומוכרים ציוד וחומרים מיותרים
  • מפנים מקום בשטח, מתכננים את העבודה ועומדים ביעדים
  • מעלים את רמת הבטיחות באתר ושומרים על הסביבה והעובדים

2. זירת ציוד מכני הנדסי

תעשיית הבנייה והתשתיות נעזרת באופן יומיומי בכלים מכניים הנדסיים, הן לשימוש עצמי והן עבור מזמיני עבודה אחרים, באמצעות קבלני משנה (עבודות עפר, קידוח כלונסאות, הובלה ושינוע וכו'). קונים, מוכרים ושוכרים, כלים חדשים ויד 2 - הכל כאן! המחפרון התעייף והמנוע התחיל לשרוף הרבה שמן ? אתה מעוניין לרכוש או לשכור עגורן ? ואולי בכלל בא לך להתחדש במשאית פרקית חדשה ? 

לשם כך נוצרה זירת ציוד מכני הנדסי

  • כל מה שצריך - במקום אחד
  • חלפים וחלקים, חדשים ומשופצים
  • ציוד חדש, היישר מהסוחרים והיבואנים

בקרוב...

3. זירת הפרילנסרים

4. זירת המכרזים 

5. זירת העסקים 

6. זירת חברות וספקים


קבוצת CivilEng - מחזון למציאות

למה אנחנו עושים את זה ? heart

תחושת שליחות ורצון אותנטי להוביל שינוי תרבות בענף הבנייה - בעולמות האיכות, המקצועיות והבטיחות.

 

איך אנחנו עושים את זה ? enlightened

אנחנו מאמינים באנשים וביכולתם לשנות את המציאות (!) ולכן אנחנו מנגישים ידע וכלים מקצועיים ומנהלים קהילה מקצועית\חברתית ענפה, על מנת שחבריה יוכלו להפיק ערך הדדי ולייצר שיח פורה ומכיל.

 

מה אנחנו עושים ? yes

כחלק מהפעילות של הקבוצה, CivilEng Marketplace יהווה כלי מקצועי נוסף בו יוכלו חברי\ות הקהילה לקצר את הדרך >> לחסוך זמן וכסף, למצוא ולפרסם ציוד, חומרים וצמ"ה ובקרוב גם לאתר עסקאות מעניינות, לפרסם מכרזים ועוד...

 

צוות CivilEng 

רוצים לדבר ? שלחו לנו מייל Info@CivilEng.co.il

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר