הגשת מכרזים וניהול חוזי התקשרות

משרדי ממשלה, רשויות ממשלתיות, חברות ממשלתיות, יחידות סמך, רשויות מקומיות ותאגידים מקומיים מחויבים, על פי חוק, לפרסם מכרזים לטובת קבלת שירותים או מוצרים. שוק המכרזים בישראל נאמד בסכומי עתק של מאות מיליארדי שקלים בשנה.
התמודדות במכרזים הינה, ללא ספק, אחת מהאפשרויות המרכזיות של חברה לצמוח ולהשיג את יעדיה ומטרותיה. דריסת רגל בשוק המוסדי-ציבורי מאפשרת להרחיב את צבר העבודות הפוטנציאלי ובאופן זה מסייעת לצמיחת העסק.
רבים חוששים להתמודד במכרזים, מאחר ולעיניים בלתי מאומנות, עולם זה נראה כסבך בירוקרטי אחד גדול ובהתאם לכך נמענים מראש מלהשתתף ומפספסים הזדמנויות להתפתחות העסק. אמירות כגון "המכרז תפור" או "אני לא עומד בתנאי הסף" הינן דוגמאות לאופן שבו ספקים, קבלנים ונותני שירותים רבים מרימים ידיים ומדירים עצמם מראש מלהיכנס לעולם זה.
תחום המכרזים טומן בחובו פוטנציאל עסקי רב אולם הוא דורש התמחות וניסיון רב ועל מנת שנוכל להצטרף לשוק הזה אנו חייבים להבין את כללי המשחק! 

הבנת כללי המשחק והאפשרויות הניצבות בפני המעוניינים להתמודד במכרזים, תפחית את החששות  ותאפשר להם לעבור את המשוכה ולהפוך למתמודדים ראויים ולזכות במכרזים.
אז כיצד נערכים בצורה נכונה למכרז? כיצד לקרוא את המכרז? כיצד להימנע מטעויות ושגיאות קלאסיות? כיצד להגדיל את סיכויי הזכייה וכיצד לנהל נכון את החוזה?
קורס מעשי וייחודי זה יעניק למשתתפים ידע וכלים לצורך היערכות נכונה בהגשת המכרזים, כמו גם הבנה מעמיקה של כללי המשחק, וזאת על מנת להגדיל את סיכויי הזכייה ולשפר את אופן ניהול החוזה לאחריה.

חדש - חדש - חדש - חדש
2022/03/15 17:00:00
%Sשניות
: 
%Mדקות
: 
%Hשעות
: 
%Dימים
15.3.22 | ימי ג'
4 מפגשים
17:00-20:00
מרכז ההדרכה של CivilEng Academy, פארק אפק, ראש העין
מירב הרמתי, איתי מנור

מטרות הקורס

נושאי לימוד

קהל יעד

מרצים

הרשמה

הטבת רישום מוקדם - 10% הנחה לנרשמים עד חודש לפתיחת הקורס.
למימוש ההטבה יש להזין את הקוד "רישום מוקדם" בשדה ההטבה.

הטבת חבר מביא חבר - נרשמים יחד ומקבלים 10% הנחה כל אחד!
למימוש, דברו איתנו במייל: academy@civileng.co.il או בוואצאפ: 058-6862487/9 

*לתשומת ליבכם, ההשתתפות בהדרכות, בקורסים ובפעילויות של CivilEng Academy הינה בכפוף להנחיות משרד הבריאות שהינן בתוקף במועד הפעילות. יש להציג תו ירוק\ בדיקת קורונה בתוקף על מנת להשתתף בפעילויות.
תנאי השתתפות בקורסים ומדיניות ביטולים
 

תמונות ממחזורים קודמים

בוגרים מספרים

למידע נוסף ויצירת קשר