משולחן המתכנן - לאתר הבנייה קורס תכנון פרקטי

כוחות רבים מופעלים על כל מבנה ועל כל תשתית שאנחנו מקימים – מבתים פרטיים, דרך בנייני מגורים ועד גשרים, אצטדיונים ותשתיות נוספות - פגעי מזג אוויר, שינויי טמפרטורה ואקלים, רוחות עזות, רעידות אדמה, בלאי טבעי ועוד - כל אלו צריכים להילקח בחשבון כאשר אנו ניגשים לתכנן פרויקט הנדסי, על מנת לשמור על יציבותו ושרידותו של המבנה לאורך שנים.

תכנון מבנים "על הנייר", ללא הבנה של השטח, עלול להביא לכשלים רבים, לאלתורים, לעיכובים של העבודה עצמה ובמקרים מסוימים אף לביצוע פגום.

קורס תכנון פרקטי של CivilEng Academy נולד מהשטח במטרה לצמצם למינימום את הפער שבין התכנון הסטרילי תחת אורות הפלורסנט, לבין הפרקטיקה היומיומית בה נתקלים אנשי התכנון והביצוע באתר הבנייה.

דצמבר 2019
4 מפגשים
18:00-21:00
משרדי CivilEng, מוטה גור 7, פתח תקווה

מטרות הקורס

  • צמצום הפערים שבין ה"חומר התיאורטי" ל"תכנון פרקטי" המחובר לשטח
  • ידע וכלים להימנעות מטעויות שכיחות במעבר מתכנון לביצוע
  • כלים לבקרה מיטבית של תוכניות הנדסיות

נושאי לימוד

שגיאות אופייניות בתכנון  בקרת תוכניות  עומסים: רוח, רעידות אדמה, עומסי קרקע וכו'  שלבי הביצוע  מבני בטון: יישום בשטח, אלמנטים סופיים, תקרות, גזירה, פיתול בקורה, פרטים טיפוסיים, פיקוח עליון  מבני פלדה: יתרונות וחסרונות, פרופילים, fatigue, צמתים ועבודה בשטח  מבנים נוספים: תכנון בטון דרוך, מבנה מתיחה וסככות ועוד

קהל יעד

מתכננים (מהנדסים והנדסאים), אדריכלים, מועמדים למכוני בקרה, מפקחים ומנהלי פרויקטים.

מרצים

אסף דסברג מתכנן מבנים מהנדס אסף דסברג - מהנדס מבנים (תכנון), בעל ניסיון רב בתכנון מבני בטון, פלדה, בטון דרוך, מבני ציבור ודרך, גשרים ומבנים מורכבים. בנוסף, עוסק גם בבדיקת מבנים קיימים ובפיקוח באתר.

הרשמה

הטבת רישום מוקדם: 10% הנחה לנרשמים עד חודש לפתיחת הקורס.
למימוש ההטבה יש להזין את הקוד "רישום מוקדם" בשדה ההטבה.

חבר מביא חבר, נרשמים יחד ומקבלים 10% הנחה כל אחד! למימוש, דברו איתנו: [email protected]

בוגרים מספרים

המרצה הגיע עם המון ידע ורצון להסביר, היחס היה מצוין
אסף

למידע נוסף ורישום >