מי אנחנו?

חברה לניהול פרויקטים הנדסיים במגוון תחומים, הפועלת כזרוע הנדסית עבור יזמים פרטיים וציבוריים מהמובילים במשק. לחברה ניסיון במגוון פרויקטים בתחומי המסחר – משרדים, מגורים, מלונאות, הייטק, תעשייה קלה, מגורים ועוד. ערכי הליבה שלנו הם PSPProfessional Smart Personal . אנחנו נשענים על מקצועיות, על ניהול פרויקטים חכם באמצעות מערכות יחודיות ועל צוות החברה, בעל הכשרה מקצועית מקיפה בתחומי ניהול פרויקטים וחידושים בתחום ההנדסה.

 

החברה הוקמה על ידי נתי שלו וירון מוריוסף, מהנדסי בניין. צוות המשרד כולל מנהלי תכנון, מנהלי פרויקטים, צוות תמיכה אדמיניסטרטיבית והנהלה. 

 

"העובדים במרכז"

ירון מוריוסף: "אנחנו מהווים זרוע הנדסית של היזמים ומבצעים את ניהול התכנון ואת הפיקוח. הצוות שעובד פה הוא שמניע אותנו קדימה ואנחנו משקיעים בעובדים מיום תחילת עבודתם בחברה. העובדים עוברים הכשרה מקצועית מקיפה, לרבות חניכה על ידי עובד ותיק. אנחנו מקפידים לערוך לעובדים ימי עיון פרטניים שבהם מתעדכנים בחדשנות המקצועית – חידושי תקינה, טכנולוגיה, כלים חדשים ועוד. 
לארגון מדיניות של ארגון לומד - אנו מקיימים תהליכי הפקת לקחים ברמת החברה לאירועים שונים. אני ונתי מקפידים להיות מעורבים לאורך כל שלבי הפרויקט ולספק אינפוט מקצועי בשלבי התכנון והביצוע.
בהיבט החברתי, החזון שלנו הוא הגיבוש. אנו מבינים שהעובדים הם הכוח המניע ולשם כך נערכים כמה אירועים בשנה לעובדים, לצורך גיבוש הצוות וחיזוק השיתוף"

 

 

בין העובדים

יקיר שבן שחק – מנהל תכנון, 7 שנים בחברה.

"כמנהל תכנון עלי לסייע ליזם לקדם את הפרויקט וללוות אותו על לשלבי היתר הבנייה. אני מלווה גם את ביצועו ומהווה זכרון ארגוני למפקח – מעדכן אותו במה שהוחלט ותמיד נמצא לצידו. כמתאם עלי להניע אנשים לפעולה. כמו כן, מצד אחד אנחנו משרד משפחתי ומצד שני מעין סיירת. העשייה גדולה מאוד וכיף לעבוד פה כי יש המון מקום להיות 'חוצפנים'  - לשאול, לגלות ולהתעניין.
האמון בנו רב כשנתי וירון מהווים מאגר ידע עשיר ואינצקלופדיה של ממש. כעובד בחברה אני נהנה מתמיכה מקצועית, מילה טובה, מליווי מקצועי ואישי. בסופו של יום, אולי בניגוד למקומות אחרים, מתבצע שיתוף ידע בין אנשי הצוות ואנחנו נהנים מהרצאות מקצועיות, מימי גיבוש רבים ומהשקעה רבה בנו, העובדים".
 

 

טליה זיו – מנהלת תכנון, 38 שנה בענף.

"אני משמשת כמנהלת תכנון ועובדת בחברה כשנה וחצי. הגעתי לכאן ממקום שדרש ממני כמות עבודה רבה מאוד על המון פרויקטים, לרבות בצפון. אלא שכאן מצאתי מקום עבודה משפחתי, מלמד ומאתגר.
אני יכולה להגיד שפשוט נפלא לעבוד פה ויש הרבה מאוד מה ללמוד מירון ומנתי, שלא רק נותנים חיזוקים חיוביים, אלא גם לוקחים על עצמם מטלות ועוזרים לקדם דברים חשובים. הכל כאן בגובה העיניים וצורת העבודה מתבטאת בכך - כולנו שומרים על חיי חברה וזה מתבטא בפעילויות של החברה, בערבי צוות ובארוחות צהריים משותפות.
תיאום תכנון הוא תחום יחסית חדש אבל כאן יודעים איך פרויקט צריך לצאת לביצוע והרמה המקצועית גבוהה. אני מרגישה שהדעות שלי נשמעות ושמעריכים את העבודה שלי, כך שכיף לבוא בבוקר".

 

 

אולה שבן – מזכירה, עובדת בחברה כשלוש שנים.

"אני עוסקת בפעילות אדמיניסטרטיבית בחברה בשלוש השנים האחרונות. למרות שאינני אחת ממנהלי התכנון או הפרויקטים, אני מרגישה חלק משמעותי מהארגון שכן הממשק שלי הוא עם כל אחד מהגורמים בחברה. כפועל יוצא, ההיכרות שלי עם כולם טובה וקרובה וזה נהדר. בשורה התחתונה - כיף מאוד לעבוד פה ומשקיעים בנו, העובדים. אנחנו מבלים בכל יום יחד ומעורבים מאוד בחיים אחד של השני. כיף לי לבוא בבוקר ואני מרגישה חופשיה להיות עצמי.
אני עובדת בחברה יחד עם בעלי, יקיר, והעבודה כזוג הרבה יותר מהנה ממה שציפיתי וזה ממש טוב לזוגיות. אני מרגישה נוח להביע את דעתי ונעים לדעת שמשקיעים פה בעובדים, בין אם זה ברמת ימי כיף ועד לצ'ופרים קטנים".

 

 

הווי חברתי 

מכיוון שחלק מעובדי החברה עובדים ממשרדיה, בעוד שאחרים נמצאים בשטח, מקפידים בשלו מוריוסף על פעילויות צוות רבות במטרה לחזק את הקשרים בין העובדים. הפעילויות כוללות הכשרות מקצועיות, פיתוח עובדים וגם אירועי פנאי. בכל שנה מקפידים בחברה לערוך כמה אירועים חברתיים כגון טיול, ערב צוות ופיקניק משפחות. בין הפעילויות: טיול למבצר יחיעם, שיט בסירות טורנדו, ארוחות ערב במסעדה וחדר בריחה.

 

 

פרויקטים נבחרים:

מתחם אושירה בכפ"ס (למעלה): קומפלקס של שלושה בנייני משרדים שנבנה על מרכז מסחרי קיים. המבנה הראשון בביצוע, והנוספים ברישוי תכנון. התבצעה הפקת לקחים בעקבות ביצוע הבניין הראשון כדי להתייעל בהיבטי התכנון. הפרויקט דורש תיאום פעולות רב מעל מבנה פעיל והוא רב שלבים ומרובה היתרים. 

 

תוספת קומות, בית גיבור ספורט, עבור אלוני אופק (מימין): עבודה בבניין פעיל הכוללת תוספת 8 קומות משרדים וביצוע 2 קומות טכניות חדשות. הפרויקט בוצע תוך שמירת פעילותו השוטפת של המבנה, לרבות המערכות הפועלות והבטיחות, כך שנדרשו הקמת מערכות זמניות ואמצעי בינוי תוך חשיבה על שלביות הביצוע. הבניין נשמר פעיל והפרויקט לקראת סוף הבנייה והאכלוס.

 

מפעל דיו, עבור חברת קורנית דיגיטל (משמאל): פרויקט הקמת מפעל שבו שלו מוריוסף מלווה גם את התכנון והביצוע של קווי היצור עצמם – התאמת המכונות למבנה ועוד. "הערך המוסף של שלו מוריוסף הוא הנחישות למען הלקוח, בכל יממה בשבוע", אומר עמיר שגב מקורנית דיגיטל. "הם היו ועדיין מחויבים ביותר כלפי הלקוח, נכנסים לראש שלנו כלקוחות ונלחמים עבורנו לא רק בצד הכספי, אלא גם בצד המקצועי. אנחנו יודעים שאפשר לסמוך עליהם וחוויית העבודה עם אנשי החברה חיובית מאוד".

מידע נוסף על חברת שלו מוריוסף >>