תכנים המתויגים עם: חדשנות

השקעה ב BIM היא גם השקעה בהון האנושי. ההכשרה אמנם דורשת זמן ומשאבים, אבל היא מחזירה את עצמה במהירות

לעוסקים במסגרת הפרויקט ב-BIM יש כמה רמות תפקידים. במאמר זה נעשה סדר בהגדרת התפקידים השונים הנגזרים מתוך העיסוק במודל תלת ממדי.

האירוע של מרכז הניסויים הלאומי לתחבורה חכמה באשדוד בשיתוף תעשיית האוטו-טק

המונחים BIM ו-VDC מוכרים כמעט לכל אחד בענף, אבל רבים עדיין לא פוגשים אותם בעבודה עצמה בגלל שהשימוש בהם עוד לא הושרש בכל החברות ותלוי לא פעם בהיקף הפרויקט. בשל כך נוצר פער ידע ולא פעם נתפשים שני המושגים האלו כאותו הדבר, אז החלטנו לעשות סדר בעניינים.

גישה זו מילת מפתח בעולם העסקים: גישה למימון, גישה לבעלי תפקידים בעמדות השפעה, גישה לאירועים מקצועיים או גישה לפרויקטים גדולים וחשובים. גישה למקום הנכון ובזמן הנכון יכולה להוות את הגורם שיכריע את עלייתו של מוצר, ובעקבותיו, את הצלחתה של החברה שפיתחה אותו. בקבוצת שפיר, המובילה את ענף התשתיות והבנייה, הקימו את access בדיוק בשביל זה.

המחקר פורש גישה מקיפה לתשתית עמידה בפני רעידות אדמה הכוללת שילוב של תחזוקה עם עקומות שבריריות סיסמיות

 האם עתיד חומר הגלם של ענף הבנייה מונח על שולחן האוכל שלנו? פרופ' דני מנדלר מנסה לפתח את בלוקים ממלח במקום ממלט

הבנייה המודלורית נתפסת כשבלונית ולכן מוגבלת, אבל רבים יודעים שלא רק שזו טעות, אלא שזהו כנראה עתיד ענף הבנייה בארץ ובעולם

כניסתן של טכנולוגיות לתחום הבנייה והתשתיות הולכת ומאיצה משנה לשנה. התחום אולי התקדם בעשורים האחרונים מבחינת תוכנות המשמשות לתכנון המקדים לבנייה, והתקדם בשימוש בחומרי הגמרים ומתודולוגיות הניהול, אבל רוב העבודה עדיין נעשית בדרכים ואמצעים מיושנים. ובכל זאת הטכנולוגיה פה כדי להישאר ואולי, להשתלט...

הנוף האורבני מתמלא בשנים האחרונות בשלל עגורנים המעידים על תנופת הבנייה ועל המעבר לבנייה רוויה

כיצד מתכוננים לשיפורים משמעותיים בענף הבנייה ומה צריך לקרות כדי שנבנה כפליים מהר?

איך ייראו אתרי הבנייה בשנים הקרובות ? כיצד משתלבת הטכנולוגיה באתרי הבנייה ?

קונטק והתאחדות הקבלנים בוני הארץ זכו במכרז לניהול קהילת החדשנות של הבנייה החכמה עבור מטה קהילות החדשנות במשרד הכלכלה ומשרד השיכון

2020 הייתה שנה יוצאת דופן לכל הדעות ובכל התעשיות. כיצד הושפעו תעשיות הפרופטק והקונטק בשנה החולפת וכיצד תראה 2021? באנו לעשות סדר.

חברת תרמוטרה, החברה בקהילת החדשנות של CivilEng זכתה בשבוע שעבר במקום הראשון בתחרות הסטארטפים של EU Climate Policy Forum.

מדוע השימוש ב-Revit בניהול תכנון הוא חשוב ולמה כדאי שהתכנון והביצוע יחפפו זה לזה? מאמרו של איתי פרטוק

במחקר נבדקה האפשרות להפחית את כמו חישוקי הפלדה בעמודים מבטון, באמצעות חומרים מרוכבים. העמודים שנבדקו עברו תחת מכבש בעל תסבולת מקסימלית של 500 טון.

שוחחנו עם גיל שאקי, מנהל ענף אנרגיה, קלינטק ותשתיות בארגון, שאמר: "אם נצליח להכניס חדשנות שמייצרת ערך נוכל לייצר שיפור אדיר בהתמודדות עם אתגרי הבטיחות, עם ליקויי הבנייה ועם עלויותיה"

כחלק מהובלת השינוי בענף הבנייה ומתוך מטרה לייצר מודעות לשינויים הטכנולוגיים, אנו מציגים סקירות סטארטאפים בענף הבנייה. והפעם: SitexApp.

עמודים

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר