תכנים המתויגים עם: סקירה

כביש המנהרות מהווה חיבור עיקרי בין אזור גוש עציון לכיוון דרום הבירה
כביש 79 משתדרג לאורך 8 ק"מ, בקטע שבין הסוללים במערב לריינה שבמזרח. עם סיומו של הפרויקט יחליף כביש בטיחותי דו נתיבי-דו מסלולי את הכביש האדום
מחלפון ציפורי הינו כביש גישה חדש למושב ציפורי ולגן הלאומי ציפורי. המפרידן כולל מעבר מתחת לכביש 79 וגשר קשתי מעל נחל ציפורי.

איך מקימים גן חיות ללא גדרות? אילו פונקציות חשוב לקחת בחשבון כשמתייחסים להולכים על ארבע? ואילו אלמנטי תכנון יחודיים קיימים בפרויקט? סקירת הקמת גן החיות האינטראקטיבי בבאר שבע.

מהם האתגרים בבנייה עבור בעלי נכות? כיצד מתמודדים עם סוגיית הנגישות? ומדוע כדאי לכל איש מקצוע לצאת לסיבוב על כסא גלגלים? שוחחנו עם אליאב דאי, מנהל הפרויקט מטעם המזמין, על הקמת בית הלוחם באשדוד.

בני שירזי, ראש אגף ביצוע במנהלת פיתוח הנמלים החדשים בחברת נמלי ישראל, מציג את האתגרים הגדולים בפרויקט

שוחחנו עם ניר קוגל, סמנכ"ל תכנון בנת"ע ועם קרן זוהר, סמנכ"ל הביצוע בחברה, על האתגרים בתכנון ובביצוע תחנות המעבר, על השלבים שבהם נמצא הפרויקט, על העבודה עם אנשי מקצוע זרים ועל הלקחים מתכנון וביצוע הקו האדום.

בלעדי לפורטל CivilEng - זרקור על פרוייקט חשמול רכבת ישראל. ממגוון הפרויקטים הלאומיים המרתקים במדינת ישראל כיום, פרויקט חשמול רכבת ישראל הוא בהחלט אחד המרכזיים והמרתקים שבהם. הצלחנו לתפוס את המהנדס אסף פור, מנהל אגף תשתיות חישמול ברכבת ישראל.

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר