טרם התקבלה חוות דעת.

אוליצקי תשתיות בע"מ

קבוצת אוליצקי הינה מחברות התשתית והפיתוח הגדולות בישראל

שתף:

אודות

קבוצת אוליצקי הינה מחברות התשתית והפיתוח הגדולות בישראל. הקבוצה מבצעת פרויקטים רבים של עבודות הנדסה, עבודות ימיות והקמת תשתיות בהיקף שנתי כולל של כרבע מליארד ש"ח. הקבוצה מאגדת בתוכה מספר חברות המעסיקות כ- 250 עובדים ובהם עשרות מהנדסים, נהגי משאיות, מפעילי ציוד כבד ועוד.
לרשות החברה עומד צי גדול של משאיות וכלים כבדים (צמ"ה), המשמשים אותה לצורך פעילותה ולצורך מתן שירותי הובלה ושירותים לחברות קבלניות אחרות.

קבוצה עם הסטוריה 

קבוצת אוליצקי החלה את פעילותה כחברה משפחתית בהנהלתו של משה אוליצקי בשנת 1973 ומצבת העובדים שלה עמדה בתחילת דרכה על כ-25 עובדים בלבד. בעקבות ניהול יעיל, חסכוני ומוצלח של בעלי החברה, והודות לכושר הלוגיסטי המצויין והיכולת שהפגינה עם השנים בביצוע איכותי וחסכוני של פרויקטים הנדסיים מורכבים, התרחבה החברה וכיום היא מנוהלת על ידי דור שלישי של בני המשפחה.

הנהלת החברה

מנהלי החברה החלו את דרכם בחברה עם סיום שירותם הצבאי והתנסו במגוון תפקידים שאפשרו להם להכיר מקרוב את פעילות החברה על כל רבדיה. מסלול קריירה שהחל בשטיפת כלים במוסך, דרך עבודה כמכונאים, מפעילי ציוד, מנהלי עבודה, מנהלי פרוייקטים ועד להנהלת החברה, שנים אשר הקנו להם ידע רב, ניסיון וסמכות מקצועית שמקרינה הן כלפי פנים והן כלפי חוץ.

חוות דעת

טרם התקבלה חוות דעת.

צור קשר עם החברה

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר