פרטי האירוע
18/06/2014 - 13:15 עד 14:30
כתובת:
אודיטוריום בניין רבין, הטכניון, חיפה

הפורום - סדרת הרצאות אורח ביחידה להנדסת מבנים וניהול הבנייה - משה בן אלון

מפגשי הפורום יעסקו בנושאים שאינם נכללים בתוכנית הלימודים הפורמלית. במסגרתם ניחשף לפרויקטים ייחודיים ונכיר אישים בולטים בענף הבנייה בישראל.

אורח המפגש הקרוב הוא משה בן-אלון - מהנדס ביצוע ומנהל פרויקטים, סמנכ"ל הקו האדום בנת"ע, בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית בשנת 1971.

בהרצאתו יעסוק מר בן-אלון במגוון פעילויותיו כמהנדס ביצוע וכמנהל פרויקטים במגזר הציבורי בישראל, ויתייחס באופן מפורט לביצוע של הקו האדום של הרכבת הקלה במטרופולין תל-אביב. כסמנכ"ל בנת"ע אחראי משה בן-אלון באופן ישיר על ביצוע הקו האדום - פרויקט תשתיות מהגדולים ומהמורכבים ביותר שבוצעו בישראל. הרצאתו מהווה הזמנות חד-פעמית לשמוע ממקור ראשון על הפרויקט המאתגר. תקציר קורות חייו של בן-אלון - בהמשך ההודעה.

תכנית המפגש:

13:15-13:30 כיבוד קל
13:30-14:10 הרצאה
14:10-14:20 שאלות ודיון 

  • להרשמה להרצאה לחץ כאן

משה בן-אלון

בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון בשנת 1971. בעל ניסיון רב בביצוע ובניהול פרויקטים במגזר הציבורי. בין תפקידיו הקודמים: מהנדס ומנהל מפעל בתים טרומיים, מהנדס העיר אשקלון; מנהל פרויקטים עצמאי; דירקטור בקרן אשקלון לפיתוח; מנהל אגף הביצוע בנת"ע - נתיבי תחבורה עירוניים; וסמנכ"ל הנדסה בחברה הכלכלית לאשקלון. כיום מכהן מר בן-אלון כסמנכ"ל הקו האדום בנת"ע, והוא נושא באחריות הכוללת לקידום התכנון והביצוע של הקו האדום של הרכבת הקלה במטרופולין גוש דן. הוא ממונה ישירות על כ-70 עובדים בחברה ומאות יועצים ומתכננים, ואחראי על הכנתם והובלתם של מגה-מכרזים לביצוע הפרויקט. בנוסף כיהן מר בן-אלון כמנכ"ל בפועל של נת"ע בחודשים אוקטובר 2013-אפריל 2014.

סיווג
סוג האירוע: