מתי האירוע
23/03/2020 - 08:30 עד 15:45
היכן האירוע
כתובת:
כפר המכביה
אזור:
תל אביב והמרכז

כנס INDU – תעשייה מתקדמת במבנים חכמים

קבוצת "בית ונוי" בשיתוף מרכז SID והתאחדות התעשיינים בישראל, מפיקות לראשונה בישראל את כנס INDU – לתעשייה מתקדמת במבנים חכמים.

 

הכנס משמש מפגש ייחודי בקרב קהלי יעד ממוקדים מתחום התכנון והתעשייה כאחד, ונועד לדון בסוגיות רחבות שעל סדר היום החדש לקראת העשור השלישי של המאה ה-21 בו אנו עדים למהפכה תעשייתית נוספת: איך עומדים בסטנדרטים בינ"ל גבוהים לאיכות מוצר ותקנים מחמירים לאיכות הסביבה? כיצד לייעל את צריכת המשאבים בייצור ובשינוע? ומה באשר לרווחת העובד ובריאותו?

 

בימים שבהם תעשיינים, מנהלי מפעלים ומתכננים נדרשים לחשב מסלול מחדש בניהול לוגיסטי, סביבתי ויצרני, אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהובלת הצעד הבא בתחום זה בארץ.

 

הכנס יכלול תערוכה מקצועית של חברות מובילות בתחום וכמו כן:

פאנל תעשיינים שידון בשאלה כיצד להתכונן לאתגרי העתיד בסביבות ייצור מתקדמות, מושב שיוקדש כולו ללמידה ממקרי מבחן לתכנון אזורי תעשייה בגישות מתקדמות, שולחנות דיון על הדרכים להתמודד עם האתגרים והקשיים, הרצאות מעשירות ומפרות מפי מומחים בעולם התעשייה בהיבטים שונים.

 

נגה לב ציון תדבר על כלכלה אחראית וסביבתית, ד"ר אדר׳ נועם אוסטרליץ ידבר על יעילות עסקית במבני תעשייה, דפנה בירן תדבר על שיפור תפוקה באמצעות תכנון נכון של סביבת עבודה, אורן הרמבם ידבר על שיפור פרודוקטיביות באמצעות חדשנות ועוד.

 

לפרטים ולהרשמה >>

סיווג
סוג האירוע: