טרם התקבלה חוות דעת.

מודלית

תכנון קונסטרוקציות פלדה ובטון, דיטיילינג (SD), ניהול תכנון, כמאות, אומדנים, עריכת מכרזים ומילוי מכרזי בנייה

שתף:

אודות

מודלית מעניקה מכלול שירותי הנדסה אזרחית לרבות הכנת אומדני עלויות בנייה (Construction Cost Evaluation) , ניהול תכנון (Design Management) ותכנון שלד (Construction Design).

 

העבודה המקצועית מתבססת על תוכנות פרמטריות אשר פועלות בשיטת ה-BIM ((Building Information Modeling, כגון: Revit, Tekla, Arc+ ועוד.

 

החזון של מודלית הינו לתת שירות איכותי באמצעות אפיון פתרונות הנדסיים יעילים המבוססים על עקרון ה-LEAN CONSTRUCTION, ובכך לחסוך משמעותית בעלויות הבנייה. 

 

המשרד מתמחה בשירותים הבאים:

אומדני עלויות בנייה וכמאות (Construction Cost Evaluation and quantification) - מחירו האמיתי של פרויקט חיוני לכל בעלי התפקידים לרבות היזם, הקבלן, ומנהל הפרויקט. למודלית ניסיון רב בכימות ובהערכת עלויות בפרויקטים ציבוריים, מסחריים ובפרויקטי מגורים. בין השירותים הניתנים: כמאות, הכנת מפרטים טכניים, עריכת מכרז, בקרת כמאות, בדיקת מכרז, בקרת תכנון ובקרת רישוי.

ניהול תכנון (DESIGN MANAGEMENT) - תהליך הרישוי הסבוך בשילוב עם ריבוי היועצים בתוך פרויקט, מחייבים בקרה יומיומית על תהליך התכנון תוך שימת דגש על הנדסת ערך והיצמדות אדוקה לפרוגרמת הפרויקט של מזמין העבודה. ניהול התכנון במקרים רבים משולב עם מודל תלת ממדי של המבנה המאפשר בקלות לבחון את תיאום המערכות - סופרפוזיציה (SuperPosition).

תכנון מבני פלדה ובטון (CONSTRUCTION STEEL AND CONCRETE DESIGN) - שילוב של תוכנות חדשניות עם ניסיון עשיר בתכנון ובביצוע מאפשר למודלית לתכנן ביעילות תהליך המידול כחלק בלתי נפרד מתהליך התכנון, מאפשר למודלית לעדכן את המודל לאורך כל שלבי הפרויקט ובכך להגיע לרמת דיוק גבוהה מאוד.

 

חוות דעת

טרם התקבלה חוות דעת.

צור קשר עם החברה

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר