טרם התקבלה חוות דעת.

נחשון הנדסה

חברת נחשון הנדסה עוסקת בניהול פרויקטים ופיקוח על ביצוע פרויקטים בתחום הבנייה והתשתיות.

שתף:

אודות

חברת נחשון הנדסה עוסקת בניהול פרויקטים ופיקוח על ביצוע פרויקטים בתחום הבנייה והתשתיות. מאז הקמתה ביצעה ומבצעת החברה עשרות פרויקטים בהיקפים גדולים בכל רחבי הארץ. בין לקוחותינו: יזמים וחברות נדל"ן, רשויות מקומיות ועוד. הניהול שלנו מתייחס לכלל ההיבטים בחיי הפרויקט: החל מהתכנון - הראשוני והמפורט, דרך הפיקוח ההנדסי, קבלת האישורים מהרשויות השונות, תכנון הפן הכלכלי ועד תיאום בין המתכננים וקבלני הביצוע ופיקוח על הביצוע בשטח. הניסיון שלנו בעבודה עם קבלנים מסייע לעבודה חלקה ויעילה, ולאיתור פתרונות יצירתיים עבורך. תודעת השירות שלנו גבוהה במיוחד ואנו מחויבים לעמוד לצדך בכל שלב בפרויקט. העבודה בקצב גבוה מבטיחה לך זרימה מהירה יותר של הפרויקט שמשמעותה חיסכון רב בכסף.

תחומי הפעילות

ניהול תכנון

תכנון מיטבי של פרויקט בנייה או תשתיות הוא הבסיס לביצוע מוצלח. אנו מנהלים ומלווים את התכנון האדריכלי וההנדסי; מתעמקים בצד הכלכלי של הפרויקט ומציעים במידת האפשר חלופות ופתרונות חסכוניים יותר; ואחראים על הגשת הבקשות וקבלת האישורים מהרשויות השונות.

ייעוץ וליווי ליישובים ומועצות

ביישובים ובמועצות מתבצעים מדי שנה פרויקטים רבים, לעתים מספר פרויקטים גדולים בו זמנית. אנו מלווים את הרשויות בקידום תב"ע (תכניות בניין עיר), בתכנון פרויקטים של תשתיות תחבורה, שטחים ציבוריים ושטחי מסחר, ובעבודה מול קבלני הביצוע והיזמים השונים כולל פיקוח עליון, היצמדות לתכנון, ומסירה לרשויות.

קידום תב"ע

תב"ע ותכניות מתאר הם תהליכים ממושכים ובעלי השלכות משמעותיות. אנו מלווים רשויות ויזמים בתהליכי תכנון, שינויי ייעוד, קידום תב"ע ועוד.

ניהול ופיקוח הביצוע

בעידן של תחרותיות גדולה וניסיון למזעור עלויות מצד קבלנים, ניהול ופיקוח ביצוע הוא חיוני בכל פרויקט. אנו מבצעים את התיאומים עם קבלני הביצוע השונים, דואגים לסנכרון מושלם בעת העבודות ומוודאים שכל קבלן מבצע את העבודה בהתאם לתכנון, תוך עמידה בתקנים ובסטנדרטים גבוהים

קטגוריות

תחומי פעילות

חוות דעת

טרם התקבלה חוות דעת.

צור קשר עם החברה

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר