מתי האירוע
11/11/2013 - 19:30 עד 21:30
היכן האירוע
כתובת:
זהזהזה גלריה לאדריכלות, האנגר 21 נמל תל אביב (ליד צומת ספרים)
אזור:
תל אביב והמרכז

על הקרקע: מוטי בודק, נתנאל בן יצחק, מיכל ויטל ברון, עופר ארז

בערב השני בסדרת על הקרקע משתתפים אדריכל מוטי בודק, אדריכל נתנאל בן יצחק, מתכננת מיכל ויטל ברון ואדריכל עופר ארז.
בסדרת הערבים על הקרקע מציגים אדריכלים, מעצבים ומתכננים עבודות הנמצאות בביצוע בימים אלה. מטרתה של הסדרה לאפשר מבט לתהליכי תכנונן וביצוען של עבודות כאשר התהליך עודו נמשך, ולאפשר למשתתפים לחלוק עם הקהל רשמים, שיקולים וסיפורים מעבודות אשר בעתיד תהוונה חלק מהסביבה הבנויה.

 

מרכז ספורט צאלים, אילת // אדריכל מוטי בודק

אדריכל מוטי בודק הוא מרצה בכיר בבצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים ובעליו של משרד בודק אדריכלים בע"מ בתל אביב. המשרד עוסק בתכנון מבני ציבור, מבני חינוך תרבות וספורט, בתי חולים, בתי מלון, מבני משרדים ותעשייה, ופרויקטים בתחום התשתיות והתחבורה, בד בבד עם פיתוח שיטות בניה מקוריות המבוססות על תיעוש ברמה גבוהה. מוטי בודק הוא מוסמך הפקולטה לארכיטקטורה בטכניון, בעל מאסטר מאוניברסיטת קלארק במסצ'וסטס, ארה"ב, ובוגר בצלאל בעיצוב סביבתי בהצטיינות.

 

חינוך ימי ומספנה במרינה הרצליה // אדריכל נתנאל בן יצחק

אדריכל נתנאל בן יצחק הוא בוגר הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון (1971). הקים את משרד נתנאל בן יצחק אדריכלים בשנת 1980, אליו הצטרף דור ההמשך האדריכלי הכולל את אדריכלית תמי בן יצחק (תל אביב,2004) ואדריכלית יעל בן יצחק (טכניון, 2004). המשרד מתכנן עבור גורמים ציבוריים ופרטיים בכל רחבי הארץ, ביניהםן משרד התיירות, משרד הבינוי והשיכון, משרד הביטחון, חב' ממשלתיות ועיריות: הרצליה, תל אביב - יפו, נתניה, טבריה, ראשון לציון, ואילת. המשרד עוסק במגוון רחב של נושאי תכנון כגון: תכנון מבני ציבור, מלונאות, מבני חינוך ורווחה, מבנים מסחריים, מבני תעשייה, מבנים יעודיים בטחוניים, פיתוח אזורי תיירות, תכנון המרחב הציבורי.

 

בית משפחת לביא בצפון הנגב - בניה בחבילות קש // מיכל ויטל-ברון, מתכננת ויועצת בניה ירוקה, שותפה במשרד ויטל-רוזנברג אדריכלים

מיכל ויטל-ברון היא יועצת בניה ירוקה ושותפה במשרד אדריכלות ויטל-רוזנברג אדריכלים העוסק בתכנון אקולוגי אקלימי של בתים פרטיים , מתחמי תיירות ומבני ציבור, וביעוץ בניה ירוקה לבניה רוויה, מבני חינוך ותכניות בינוי. מיכל היא מלוות בניה ירוקה מוסמכת מטעם מכון התקנים הישראלי, ומתמחה בשיטות בניה אקלימיות אלטרנטיביות – בניה באדמה, חבילות קש, שקי אדמה ועוד. היא עוסקת בתכנון אלטרנטיבי בכפרים הבדואיים בנגב כאחראית על כל נושאי הבינוי בעמותת בוסתן, הפועלת מעל עשור בקרב מגזר זה.

 

פרויקט שפיים // אדריכל עופר ארז

עופר ארז הוא בעלי סטודיו ארז, אדריכל עצמאי מזה כארבע שנים, עוסק בעיקר בבניה למגורים לצד השתתפות בתחרויות תכנון שונות בדגש על פרוייקטים צבוריים עם קונטקטס קהילתי. עופר הוא בוגר ויצ"ו חיפה, ולאחר לימודיו עבד שנתיים בניו-יורק לפני השלמת תואר שני באדריכלות מ- UCLA. לצד עבודתו עוסק בהוראת אדריכלות, תחילה בבצלאל וכיום בויצ"ו חיפה.

 

סיווג
תחום:
סוג האירוע: