טרם התקבלה חוות דעת.

עץ השקד

אודות הקבוצה קבוצת "עץ השקד" עוסקת ביזמות, קבלנות וניהול השקעות בבעלות פרטית בדגש על פרויקטים למגורים ופרויקטים מסחריים במיקומים מרכזיים בישראל.

שתף:

אודות

קבוצת "עץ השקד" עוסקת ביזמות, קבלנות וניהול השקעות בבעלות פרטית בדגש על פרויקטים למגורים ופרויקטים מסחריים במיקומים מרכזיים בישראל.

הקבוצה רואה לנגד עיניה שיפור איכות החיים את בקהילות ובאזורים שבהם אנו פועלים על ידי בניה באיכות גבוהה אשר עונה על כל צורכי הדיירים לצד התחשבות בסביבה. כמו כן אנו מספקים הזדמנות למשקיעים אמריקאים להיות חלק מפיתוחה של מדינת ישראל.

בשנים האחרונות עץ השקד בנתה כמאות יחידות מגורים ברחבי הארץ, ועתידה לבנות במהלך השנתיים הקרובות כ-1,500 יחידות מגורים ומעל 15,000 מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים. פעילות עץ השקד כוללת גם את הבנייה בתוכנית הלאומית "מחיר למשתכן". עץ השקד גאה לבנות יותר מ- 800 יחידות דיור במסגרת זו, ולאפשר מגורים איכותיים לקהל רחב.

קבוצת "עץ השקד" מעורבת באופן פעיל בפיתוח שוק הנדל"ן בישראל. אנו שמים דגש על מצוינות לצד גישה יזמית המנצלת את היתרונות היחסיים של החברה. החברה ממנפת את הניסיון הרב שצברה לאורך השנים. אנו מאמינים כי יש חשיבות מכרעת להון האנושי בחברה והשותפים שלה.  אנו מאמינים ששיתוף הקהילות שבהם אנו פועלים הוא אחד המפתחות להצלחת הקבוצה.

לחברה שתי חטיבות משלימות שעובדות בשיתוף בכדי לספק פתרונות מקיפים וחדשניים לשוק הנדל"ן הישראלי. החטיבות כוללות:

ייזום: בקבוצת "עץ השקד" אנו בוחנים כל פרויקט באמצעות ניתוח קפדני של מיקום הפרויקט, היכולת לתכנן את הפרויקט מבחינה אסטטית ופונקציונלית, ערך מוסף הקהילתי, סביבת הפרויקט, ולבסוף כמובן כדאיות כלכלית ראויה.

רק פרויקטים שעוברים בהצטיינות את כל הבדיקות זוכים להפוך לפרויקט מקבוצת "עץ השקד".

הנדסה: עץ השקד הנדסה הנה חברה קבלנית בסיווג ג-5 המשמשת כזרוע הביצוע של עץ השקד ייזום וכן מבצעת עבודות קבלניות עבור נותני עבודה חיצוניים. החברה מנהלת כ - 13 פרויקטים במקביל כשמחציתם עבור עץ השקד ייזום ומחציתם השנייה עבור מזמיני חוץ.

החברה עובדת תוך התמחות בביצוע מגדלים בשיטת ברנוביץ' וספנקרום. הקו המנחה העיקרי של החברה הוא עבודה בשיתוף פעולה עם נותני העבודה תוך שילוב הנדסת ערך וביצוע מתוך מטרה לעמידה בתקציב, איכות ולוחות זמנים נדרשים.

קטגוריות

ייזום ונדל"ן
קבלנות וביצוע

תחומי פעילות

חוות דעת

טרם התקבלה חוות דעת.

צור קשר עם החברה

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר