טרם התקבלה חוות דעת.

פרופארמה

מתמחה בתכנון והקמה בתחומי הפארמה והרפואה

שתף:

אודות

פרופארמה הינה חברת הנדסה לתכנון והקמה של מפעלי תרופות, ביוטכנולוגיה, רפואה, תעשיית המזון וקנאביס רפואי. חברה רב-תחומית לתכנון, בנייה וייעוץ המתמחה בתחומי פארמה, ביוטכנולוגיה, תעשיית המזון וקאנביס רפואי.

 

פרופארמה הוקמה על ידי המהנדס גיל שפירא, שהינו בעל 30 שנות ניסיון בתכנון, ניהול וביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

 

במסגרת הפעילות המקומית והבינלאומית, פרופארמה מספקת ללקוחותיה שירותים מותאמים אישית, בתחומי תעשיות הפרמצבטיקה, הביוטכנולוגיה, הרפואה, הבריאות המזון וקנאביס רפואי.

 

אלפי מטרים רבועים של מתקני ייצור, חדרים נקיים, מעבדות וציוד ייצור, הוקמו בניהולו של גיל שפירא. מעורבותו בפרויקטים החלה משלב התכנון והעיצוב הבסיסי, דרך התכנון המפורט, הבנייה ועד לשלב הסופי של מסירתם למזמין. כל הפרויקטים זכו בקבלת מלוא האישורים  מטעם הרשויות הרלוונטיות, כגון ה-FDA, EMEA, GMP, GLP, FACT, NETCORD, JACIE ומשרד הבריאות הישראלי.

 

פרופארמה ממוקדת ביצירת סביבת עבודה מקצועית ואתית, מתוך ראייה מערכתית ורוח צוות. אנו עושים זאת בזכות מהנדסים ואנשי צוות הפועלים מתוך מעורבות ואחריות לאיכות העבודה. הניסיון והמומחיות שלנו בשילוב עם הקפדה על לוחות זמנים מתוזמנים ומגבלות תקציביות, מבטיחים את ביצוע המשימה לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

 

לקוחותינו לאורך השנים למדו לסמוך על היכולות שלנו להוביל במקצועיות ובאמינות ולהעניק מעטפת פתרונות מלאה, תוך מציאת
פתרונות מקוריים. ההיקף המרשים של שיעור הלקוחות החוזרים בפרופארמה, הוא עדות ליכולת שלנו לספק את ההבטחה למצוינות, את רמת השירות ואת המחירים ההוגנים. במשך השנים יצרנו קשרים והסכמי בלעדיות עם יצרנים מובילים למערכות וציוד לחדרים נקיים. יחד אנו מספקים פתרונות איכותיים, בעקביות וברמת תמיכה גבוהה.
 

קטגוריות

תחומי פעילות

חוות דעת

טרם התקבלה חוות דעת.

צור קשר עם החברה

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר