טרם התקבלה חוות דעת.

קבוצת אלקטרה

חזון החברה, מתן מענה כולל למחזור חיים "Life Cycle" של פרויקטים, מבנים ומתקנים החל מייזום והקמה והלאה להפעלה, שירות ואחזקה - הביצועים והשירותים היסודיים של אלקטרה מונעים על-ידי הסינרגיה העמוקה בין כל החברות בקבוצה.

שתף:

אודות

כאחת החברות בעלות הביצועים המרשימים ביותר בנוף העסקי ההומה של ישראל, אלקטרה בע"מ נותנת מענה לכל הצרכים הקיימים בתחום המערכות האלקטרו-מכאניות הגדולות ופרויקטי הבניה והתשתיות, תחת קורת גג אחת. קבוצת החברות של אלקטרה מציעה פתרונות מקיפים מהמסד עד טפחות, אשר נוגעים לכל שלב והיבט במעגל החיים של פרויקט נדל"ן.
אלקטרה ממלאת תפקיד של קבלן ראשי במגזר הציבורי והפרטי כאחד, ומובילה את העיצוב, התכנון והבניה של כמה מהפרויקטים הבולטים ביותר שנבנים בישראל: פרויקטים למגורים ואתרים תעשייתיים, מבני היי-טק ושירותים, בתי חולים, פרויקטים של תשתיות תעבורה לאומיות, ועוד.
היכולות המגוונות של אלקטרה כוללות תכנון והתקנה של מערכות קירור וחימום, מעליות ודרגנועים, מערכות חשמל במתח נמוך וגבוה, ופתרונות לצנרת, אגירה שאובה, טיהור שפכים וסינון מים ועוד.
בנוסף לבניית מבנים, מגדלים ומגוון רחב של אתרים ומבני שירותים ציבוריים ולהפעלת התשתיות המרובות המאפשרות לאתרים אלה לשרת אינספור עובדים ומבקרים, אלקטרה לוקחת על עצמה גם את תפקיד המפתח והיזם בפרויקטים רבים.
בהתאם לכך, החברה הצליחה לשכלל את המבנה הארגוני שלה בשנים האחרונות, ולאחד את הפעילויות העסקיות המגוונות שלה, המחולקות על פני חמש חטיבות מרכזיות של פעילות: פרויקטים למבנים ותשתיות, Facility Management, סחר, יזמות בנדל"ן וזכיינות.
משלב הגיית הרעיון לפרויקט, דרך הקמתו והשלמתו, ועד לאספקת תחזוקה מקצועית שוטפת ושירותי ניהול האתר במבנים גמורים, אלקטרה משכללת ללא הרף את היכולות שלה, כקבלנית המספקת מענה לכל הצרכים של הלקוח תחת קורת גג אחת.

קטגוריות

קבלנות וביצוע

תחומי פעילות

חוות דעת

טרם התקבלה חוות דעת.

צור קשר עם החברה

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר