טרם התקבלה חוות דעת.

קבוצת תדהר

קבוצת נדל"ן דינאמית היוזמת ומקימה פרויקטים רבים בישראל ובמרחב הבין לאומי והמפתחת בהתמדה בסיס נכסים איתן.

שתף:

אודות

שילוב של חזון, ערכים, שיטות ניהול והנדסה מתקדמת, הוא שהפך את תדהר מחברה קבלנית צעירה ושאפתנית שהוקמה ב-1993 למה שהיא היום:

קבוצת נדל"ן דינאמית היוזמת ומקימה פרויקטים רבים בישראל ובמרחב הבין לאומי והמפתחת בהתמדה בסיס נכסים איתן.

תדהר הינה ארגון מוכוון לקוח אשר רואה בלקוחותיו את הנכס המרכזי שלו. ככזו, מונעת תדהר ע"י צרכיהם המשתנים של לקוחותיה, אליהם היא מתאימה מעת לעת את מוצריה ואת סל שרותיה. כקבוצה איתנה ומגובשת להפליא של אנשים איכותיים האוחזים בסולם ערכים דומה ועובדים עבודת צוות אמיתית, יצרו יחד אנשי תדהר תרבות ארגונית ערכית וייחודית המהווה את הבסיס לעשייה בכל תחומי פעילותה של הקבוצה. תרבות זו, "רוח תדהר" כלשון אנשיה, משמשת כמצפן הארגוני המסמן את דרכה של תדהר לאורך שנות קיומה.

השאיפה המתמדת למצוינות הביאה את תדהר לפיתוח כלים חדשניים, מתודות ניהול ושיטות ביצוע ייחודיות, אלו, מאפשרים לה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהציבו מנהליה, לנהל ולבצע את הפרויקטים באיכות ובזמן הדרושים ולקצור הצלחות בכל פעם מחדש. מערכות הניהול והמידע של תדהר הן המתקדמות בענף הבנייה הישראלי ומהוות מודל לחיקוי ולמידה מצד חברות מתחרות.

בתדהר מתקיים איזון בין יכולת הראייה קדימה, הצבת יעדים ברורים ויישום תוכניות עבודה באופן המקצועי ביותר ובין הצורך לעדכן ולהתאים תכניות ויעדים אלו למציאות משתנה. יכולות אלו הפכו את תדהר לשחקן מוביל בענף הנדל"ן בארץ. חדשנות והעזה הינן חלק מיכולות הליבה של הקבוצה אשר אינה חוששת ליזום מהלכים מקוריים ומנצחים בתחומי הניהול והביצוע השונים ובהם: הנדסה, שרות, שיווק, ארגון ושיטות ועוד תחומים רבים אחרים.

קטגוריות

תחומי פעילות

חוות דעת

טרם התקבלה חוות דעת.

צור קשר עם החברה

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר