טרם התקבלה חוות דעת.

קרסו נדל"ן

קבוצת קרסו הוקמה בשנת 1933 בארץ ישראל על ידי מר משה קרסו. לכל אורך שנות פעילותה היוותה הקבוצה גורם מוביל בבניין הארץ, והדבר בא לידי ביטוי בהשקעות ובפעילות עסקית ענפה ומגוונת.

שתף:

אודות

קבוצת  קרסו הוקמה בשנת 1933 בארץ ישראל על ידי מר משה קרסו. לכל אורך שנות פעילותה היוותה הקבוצה גורם מוביל בבניין הארץ, והדבר בא לידי ביטוי בהשקעות ובפעילות עסקית ענפה ומגוונת. תחת ניהולם של בני משפחתו של משה קרסו הרחיבה הקבוצה את פעילותה וצברה ניסיון רב ונכסים רבים. כל אלה, יחד עם "גב רחב" מצד בעלי המניות - בני משפחת קרסו - מקנים היום לקרסו נדל"ן את איתנותה הפיננסית ומאפשרים לה  לבצע יזמות עסקית מגוונת וענפה בתחומי הנדל"ן השונים.

קרסו נדל"ן היא חברה ישראלית העוסקת בייזום, פיתוח, תכנון ובנייה של נדל"ן. החברה שואפת להיות חברה מובילה בתחומי הפעילות המרכזיים בנדל"ן, תוך שמירה על ערכים של הוגנות, אמינות ומקצוענות.

בכל פעולותיה וקשריה עם שותפים עסקיים, ספקים ולקוחות, פועלת קרסו נדל"ן בשקיפות, יושר ומקצועיות, ומקפידה על איכות ומצוינות ללא פשרות.

ייזום, תכנון והקמת פרויקטים למגורים בהיקפים גדולים. נכון להיום לחברה פרויקטים בשלבי ביצוע שונים בערים פתח תקווה, הוד השרון, תל אביב, ירושלים וקריית אונו. השבחה, שדרוג וחיזוק מבנים במסגרת תמ"א 38, באמצעות חברות הבנות קרסו מבנים 38 וקרסו נדל"ן בעיר המעורבות כיום בכ- 20 פרויקטים בתחום. בעיקר באזור תל אביב, המרכז והשרון.

ייזום, פיתוח והקמה של מרכזי קניות שכונתיים ייחודיים. כיום יוזמת החברה הקמת מרכזים בתל אביב, יבנה, אשדוד, מעלה אדומים, חדרה ואבן יהודה. הקמת מגדלי משרדים ומבנים לתעשייה ולתעשייה עתירת ידע (היי-טק) בפתח תקווה, ראשון לציון, באר שבע ורחובות. לחברה נכסים מניבים בהיקף כולל של כ-90 אלף מ"ר בתל אביב, פתח תקווה, ראשון לציון, ירושלים, חיפה, רחובות, באר שבע ועוד. קרסו נדל"ן היא חברה דינמית, מתפתחת ויוזמת, השמה דגש על טובת לקוחותיה ועל צורכי הקהילה, וזאת באמצעות הקפדה על איכות ומצוינות בתכנון ובביצוע, הוגנות והענקת שירות מעולה. החברה מיישמת עקרונות אלה בעזרת צוות עובדים ומנהלים מקצועי, מסור וקשוב.

קטגוריות

חוות דעת

טרם התקבלה חוות דעת.

צור קשר עם החברה

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר