טרם התקבלה חוות דעת.

שער ניהול פרוייקטים ומכרזים בע"מ

החברה מספקת שירותים מקצועיים בתחום תכנון ובקרת פרוייקטים, ניהול לוחות זמנים, ניהול סיכונים, ניהול חוזים ובקרת תקציב...

שתף:

אודות

חברת שער ניהול פרוייקטים ומכרזים בע"מ מספקת שירותים מקצועיים בתחום ניהול פרויקטים, לרבות הקמת משרדי PMOויישום שיטות וכלים לניהול, תכנון ובקרת פרויקטים; מיקור חוץ של פעילויות תכנון ובקרת פרויקטים – ניהול לוחות זמנים, בקרה תקציבית, ניהול סיכונים בפרויקטים ועוד; הכנת מכרזים לרכש שירותים ומערכות בפרויקטים; הכנת הצעות במענה למכרזים מורכבים; הנדסת מערכות; ארגון ושיטות; ועוד.

שער הינה אחת החברות המנוסות והמקצועיות ביותר בישראל בכל הנוגע להקמה והובלה של תהליכי ניהול סיכונים בפרוייקטים, בייחוד בפרוייקטי בינוי ותשתיות. בין השאר, צוות שער מתמחה בהערכת הסיכונים הן בשיטה האיכותית והן בשיטה הכמותית, ובכלל זה הרצת סימולציות מונטה קרלו [Monte Carlo]לקבלת התוחלת הכספית של סיכוני הפרוייקט.

החברה יכולה לקבל אחריות על הובלת פעילויות End to End, או להתמקד בסיוע נקודתי במקומות בהם הלקוח זקוק לתמיכה, סיוע או תגבור.

הערך המוסף של "שער" בא לידי ביטוי משמעותי בפרוייקטים גדולים המשלבים הנדסה אזרחית ומערכות, ובעיקר כאלה בהם קיים שילוב של מורכבות הנדסית רבה ואתגרים ניהוליים.

החברה צברה ניסיון עשיר בעבודה בפרוייקטים גדולים בתחום הנדסה אזרחית, תשתיות, תחבורה ומים, כמו גם בתעשיות הביטחוניות ובחברות Homeland Security ובפרוייקטי מחשוב ו- ITגדולים.

התועלות המובטחות ללקוחות "שער" כוללות הגדלת הסיכוי לעמידה ביעדי הפרוייקט, כתוצאה מתכנון קפדני ובקרה צמודה של לוחות הזמנים כמו גם מזיהוי מוקדם וטיפול בסיכוני הפרוייקט; חיסכון כספי הנובע מבקרת תקציב הדוקה. בנוסף, צפוי שיפור בסיכויי ההתמודדות במכרזים עקב כתיבתם וניהולם באופן אופטימלי ותוך יישום שיטות מתקדמות לניהול מכרזים.

"שער" מאפשרת ללקוחותיה לנהל את הפרוייקטים "בראש שקט", להתעמק בהתמודדות עם הבעיות ההנדסיות והטכניות - בעוד "שער" מסייעת בהתמודדות עם האתגרים הניהוליים הנלווים.

קטגוריות

תחומי פעילות

חוות דעת

טרם התקבלה חוות דעת.

עבודות אחרונות

בקרוב...

ממליצים

בקרוב...

צור קשר עם החברה

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר