טרם התקבלה חוות דעת.

AVIV AMCG

חברה בינלאומית לניהול וייעוץ רב-תחומי, הפועלת מאז שנת 1988.

שתף:

אודות

AVIV AMCG היא חברה בינלאומית לניהול וייעוץ רב-תחומי, הפועלת מאז שנת 1988.

AVIV AMCG שואפת להעניק למאות לקוחותיה ברחבי העולם יתרון יחסי, להניע תהליכי צמיחה ארגונית ולהוביל תהליכי שינוי פורצי-דרך. כדי להשיג יעדים אלה, מעניקה החברה את הכלים, הידע והניסיון הדרושים לשם הצלחה עסקית, תוך יצירת שותפות אסטרטגית עם הלקוח וליווי מעשי של יישום השינויים, תוך מחויבות עמוקה לשורת התוצאה.

את הדרך להגשמת חזון זה סוללים, מדי יום, למעלה מ-200 מומחים ואנשי מקצוע בתחומים שונים. ההכשרה והניסיון של כל אחד מהם לחוד, אליהם נוספת הסינרגיה האדירה בין אנשי המקצוע ובין היחידות העסקיות והחטיבות השונות שבחברה, הופכים את AVIV AMCG לחברה עתירת ניסיון ובעלת יכולות ניתוחיות כמו גם מעשיות, אשר סיפורי ההצלחה שלה פזורים על פני חמש יבשות, ובאלפי פרויקטים שבוצעו עבור מאות לקוחות.

AVIV AMCG גאה ביכולותיה להגיע להבנה עמוקה של צרכי הלקוחות, דבר המאפשר מיקוד ותכליתיות בהשגת היעדים והתוצאות. גישת העבודה והערכים על פיה היא פועלת, מביאים אתAVIV AMCG למערכות יחסים ארוכות שנים עם לקוחותיה הרבים – ביניהם חברות רב-לאומיות מובילות, חברות הנמנות על Fortune 500, וכן ארגונים ממשלתיים גדולים, בארץ ובעולם.

AVIV AMCG מספקת ללקוחותיה שירותי ניהול וייעוץ מקיפים, משלב גיבוש האסטרטגיה ועד לשלבי הביצוע והטמעת השינוי, דרך ניהול פרויקטים מורכבים וכן פרויקטי תשתיות רחבי היקף ופרויקטים בתחום התכנון ואיכות הסביבה.

החברה פועלת באמצעות שלוש יחידות עסקיות: ייעוץ ניהולי, אסטרטגיה ושיווק ותשתיות וסביבה. מבנה זה נועד לספק ללקוחות פתרון המותאם לצרכיהם, והופך את התובנות והידע מכל תחומי העיסוק של AVIV AMCG – לתוצאות עסקיות מרשימות.

AVIV AMCG משקיעה משאבים רבים במחקר ובפיתוח של גישות ניהוליות, הן באמצעות שיתופי פעולה ארוכי טווח עם גורמים מובילים בתחומי החשיבה הניהולית והן באמצעות תהליך מובנה של למידה והסקת מסקנות מהפרויקטים הרבים ש- AVIV AMCG מנהלת.

מתוך הבנה שהצלחה עסקית מבוססת על אנשי מקצוע מעולים, תהליך גיוס היועצים והמומחים ל-AVIV AMCG הוא קפדני ומורכב, וניתן בו מקום מרכזי ליושרה אישית ולמצוינות מקצועית. מערכות היחסים של AVIV AMCG הן ארוכות טווח ומוכוונות לצמיחה משותפת ולהתפתחות אישית ומקצועית לאורך שנים – הן עם עובדיה והן עם לקוחותיה, מתוך אמונה שרק יחסים כאלה הם בסיס איתן לשגשוג ולהתקדמות.

קטגוריות

ניהול ופיקוח

תחומי פעילות

חוות דעת

טרם התקבלה חוות דעת.

צור קשר עם החברה

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר