טרם התקבלה חוות דעת.

Create - שירותי ליווי שיווקי, מיתוג ותדמית לחברות בתחום הבנייה

מיתוג חברה הנו אמצעי לחיזוק המנגנון השיווקי ולמיצוב החברה כך שיקל על הלקוח להשיג את מטרותיו

שתף:

אודות

בתום למעלה מ 15 שנות נסיון וידע מצטבר בתפקידי תפעול, ניהול יצור שיווק ופיתוח עסקי החליט נעם בירן ליישם את הנסיון שצבר בתחום השיווק והמיתוג וחנך את בירנו-קריאייט.

במהלך שנות עבודתו בשיווק, פיתוח עסקי ומכירות בחו״ל ובארץ, הבין נעם את המשמעות שיש בפיתוח שיווקי ובפיתוח אסטרטגיות מיתוג ובחשיבותן לשיפור כושר התחרות  והצלחה לאורך זמן. כיום בירנו-קריאייט הנו סוכנות מיתוג המתמחה בפיתוח וביצוע תהליכי גיבוש אסטרטגיות מיתוגובתהליכי מיתוג כוללים לחברות בעלות אוריאנטציה טכנולוגית (B2B) ובכלל זה: תעשייה, היטק, ביו טכנולוגיה, ועוד.

פעילויות מיתוג החברות שאנו מובילים כוללת בין היתר תהליכי מיתוג של חברות וותיקות השואפות ׳לרענן׳, לחדש ולחזק את המותג, חברות בינלאומיות ו/או חברות גלובליות העוסקות, או השואפות לעסוק ביצוא, בניית מותגים עבור חברות בעלות מגוון מותגים ומגוון שווקים, מיתוג חברות בתהליכי מיזוג ו/או רכישה.

אנו מתמחים במיוחד בביצוע תהליכי מיתוג עבור חברות קטנות ובינוניות חסרות מענה פנימי אינטגראלי בתחום השיווק והמיתוג, לחברות המעוניינות בחיזוק המנגנון השיווקי על מנת להתמודד עם הסביבה התחרותית ולחברות בעלות תקציבי שיווק ופרסום מוגבלים השואפות לבצע תהליכי מיתוג בתקציבים שפויים ונטולי אגו.

אנו מאמינים שחייב להיות קשר ישיר בין כל השקעה שיווקית של הלקוח לתועלת שיפיק מהשקעתו. מבחינתינו מיתוג חברה הנו אמצעי לחיזוק המנגנון השיווקי ולמיצוב החברה כך שיקל על הלקוח להשיג את מטרותיו ולהתמודד אל מול האתגרים השיווקיים היומיומיים.

קטגוריות

תחומי פעילות

חוות דעת

טרם התקבלה חוות דעת.

צור קשר עם החברה

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר