דרוש/ה מפקח/ת לפרויקטי מגורים באזור המרכז

תחום:
תל אביב והמרכז
23.2.21
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: לחברת ניהול ופיקוח גדולה ומובילה דרוש/ה מפקח/ת לפרויקטי מגורים במרכז. במסגרת התפקיד: פיקוח עצמאי בשטח, עבודה מול חברות קבלניות, בקרה על עבודות, חשבונות, וכו' עבודה באזור המרכז בחברה איכותית ומובילה בתחומה.
דרישות: השכלה כמהנדס/ת או הנדסאי/ת בניין ניסיון של שנתיים ומעלה מתחום התכנון או הפיקוח בתחום המגורים- חובה! ראש גדול, מחויבות, אסרטיביות ויכולת הנעה.
משרות נוספות מאותו תחום

לחברת ניהול איכותית דרוש/ה מהנדס/ת ביצוע לפרויקט מגורים!

תחום:
תל אביב והמרכז, שרון
22.6.21
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: לחברת ניהול איכותית דרוש/ה מהנדס/ת ביצוע לפרויקט מגורים באזור המרכז הנמצא בשלב הגמרים. מדובר בפרויקט של כמה בניינים, 100 יח"ד. התפקיד כולל עבודה מול קבלני משנה, אחריות על בטיחות, ניהול צוות באתר, יומני עבודה, הזמנות מספקים, תיאומים שונים וכו'. משרה מלאה
דרישות: מהנדס/ת אזרחי/ת או הנדסאי/ת בניין - חובה ניסיון של לפחות 3 שנים כמהנדס ביצוע בפרויקטים של מגורים בגמרים - חובה אסרטיביות , יכולת ניהול והובלה ברמה גבוהה, יחסי אנוש טובים ומסירות לעבודה.

מנהל/ת תכנון לחברת ניהול מובילה

תחום:
תל אביב והמרכז, שרון
20.6.21
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: לחברת ניהול ופיקוח מובילה בתחומה העוסקת בפרוייקטים מורכבים דרוש/ה מנהל/ת תכנון מנוסה. המשרה כוללת עבודה מול יועצים, אדריכלים ומהנדסים, תאומי תכנון שונים, עבודה מול רשויות לקבלת היתרים, עבודה מול היזם ועוד. משרה מלאה בחברה איכותית, אפשרויות התפתחות בחברה.
דרישות: השכלה כמהנדס/ת אזרחי/ בניין או אדריכל/ית. ניסיון של 5 שנים ומעלה מחברות ניהול. ניסיון בהובלת צוות מתכננים ויועצים. יכולת הובלת תהליכים מורכבים במספר ממשקים. הכרות עם פרוייקטים הנדסיים גדולים ומורכבים.

מתאם/ת מערכות לחברת ניהול מובילה בתחומה

תחום:
תל אביב והמרכז
20.6.21
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: לחברת ניהול גדולה ומוכרת דרוש/ה מתאם/ת מערכות מנוסה. התפקיד כולל תיאום בין מערכות הבניין השונות, ייזום הצעות לייעול ווידוא תקינות הסופרפוזיציה. מעקב וניהול תהליכי עדכון התכנון של הצוות בהתאם להנחיות בפגישות התיאום עד לתיאום מלא.
דרישות: אדריכל/ית / הנדסאי/ת אדריכלות ניסיון ב-Revit – חובה ניסיון ב-Navisworks - יתרון ניסיון ב-BIM360 - יתרון

לחברת ניהול ופיקוח מוכרת דרוש/ה מתאם/ת תכנון לחיפה ותל אביב!

תחום:
תל אביב והמרכז, חיפה והצפון
20.6.21
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: לחברת ניהול ופיקוח איכותית ומוכרת דרושים מתאמי תכנון, ישנם שני תקנים: אחד לחיפה ואחד לאזור המרכז למחלקת ניהול התכנון של החברה. התפקיד כולל עבודה מול רשויות, יועצים, ניהול ישיבות, וועדות, הכנת תיקי מכרז ועוד. השתלבות בחברה איכותית עם אופק התפתחותי ולטווח הארוך!
דרישות: מהנדס/ת אזרחי/ת או הנדסאי/ת בניין או אדריכל/ית - חובה ניסיון של 4 שנים ומעלה בתאום תכנון - חובה ראש גדול ואחריות אישית, יכולת עבודה בצוות

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר