דרוש מנהל פרויקטים בכיר/מנהל אזור לחברת בנייה המתמחה בבינוי מעטפות בניין מאלומיניום

תחום: ביצוע
תל אביב והמרכז
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור המשרה דרוש מנהל פרויקטים בכיר/מנהל אזור לחברת בנייה המתמחה בבינוי מעטפות בניין מאלומיניום BDO OPEX מחפשת עבור אחד מלקוחותיה, חברה מובילה לניהול פרויקטים מורכבים וחדשניים בתחומי הבנייה מנהל פרויקטים בכיר עם ניסיון משמעותי מוכח בניהול פרויקטים גדולים ומורכבים ובניהול עובדים. כריזמטי, אסרטיבי, אוהב אתגרים וחדשנות, איש של אנשים, יצירתי, בעל מיומנויות וכישורים יוצאי דופן הן מקצועיים והן אישיים חברת הבניה מתמחה בבינוי מעטפות בניין מאלומיניום, פלדה וזכוכית. ממוקמים במרכז, חברה ותיקה, יציבה בגדילה והתפתחות.
מה נדרש ממך? ניסיון מוכח של לפחות 5 שנים בניהול פרויקטים (חלקם גדולים מעל 100 מש"ח) בתחום הבנייה. - חובה תואר ראשון לכל הפחות במקצועות הנדסה עדיפות לאזרחית/הנדסת תעשיה וניהול. ניסיון ניהולי מוכח של לכל הפחות 3 שנים בניהול מנהלי פרויקטים. - חובה בעל /ת ניסיון מוכח בניהול פרויקטים בתחומים של חיפוי מבנים - יתרון משמעותי כישורי חובה - ראיה מערכתית אינטגרטיבית תקשורת בינאישית מעולה גמישות מחשבתית ויצירתיות יכולת ניתוח והסקת תובנות יכולת הנעה והובלה יכולת עבודה בצוות יכולת עבודה בריבוי ממשקים שירותיות החלטיות, יכולת קבלת החלטות בתנאי אי וודאות ולחץ. אז אם את.ה כל אלו אותך אנחנו רוצים ובמיידי.
משרות נוספות מאותו תחום

מנהל פרויקט מנוסה? מחפשים אותך לפרויקט מגורים גדול במרכז הארץ!

תחום: ביצוע
בינוי
תל אביב והמרכז, חיפה והצפון
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור המשרה לחברה יזמית קבלנית גדולה ומצליחה דרוש מנהל פרויקט מנוסה בתחום המגורים .
איך יראה היום שלך? תנהל את הצוות באתר, תהיה אחראי על הפן ההנדסי, על חוזים והתקשרויות, תנהל את הלו"ז ואת התקציב של הפרויקט, תעבוד מול קבלני משנה, חברות ניהול ועוד.
מה נדרש ממך? ניסיון של 5 שנים לפחות כמנהל פרויקט מבני מגורים בשיטת ברנוביץ' – חובה יכולת עבודה תחת לחץ ועמידה בלוחות זמנים, יכולת ניהול, אסרטיביות, יחסי אנוש טובים ויכולת ניהול מו"מ.

דרושים מנהלי עבודה מוסמכים למגוון פרויקטים בארץ הארץ

תחום: ביצוע
בינוי
כל הארץ
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור המשרה דרושים מנהלי עבודה מוסמכים למגוון פרויקטים ברחבי הארץ
מה נדרש ממך? מנהל עבודה מוסמך-חובה

לחברה יזמית קבלנית ומצליחה דרוש מנהל עבודה מוסמך לפרויקט מגורים

תחום: ביצוע
בינוי
תל אביב והמרכז, חיפה והצפון
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור המשרה לחברה קבלנית מוכרת ומצליחה דרוש\ה מנהל\ת עבודה מוסמך\ת שלד לפרויקט מגורים באזור המרכז
איך יראה היום שלך? אחראיות על בטיחות העובדים והמבקרים באתר, קריאת תוכניות, בקרה על איכות הביצוע, תיאום בין קבלני המשנה, ספקים והצוות באתר, ביצוע הדרכות, השתתפות בישיבות ועוד.
מה נדרש ממך? תעודת הסמכה למנהל עבודה- חובה ניסיון משני פרויקטים לפחות- חובה ניסיון בשלד וגמרים בפרויקט מגורים- חובה חריצות, ראש גדול, מוטיבציה, אסרטיביות

לחברה קבלנית דרוש מהנדס ביצוע לפרויקט תשתיות

תחום: ביצוע
תשתיות
דרום
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור המשרה לחברה קבלנית ויציבה דרוש מהנדס ביצוע לפרויקט תשתיות בקריית גת. התפקיד כולל: התנהלות שוטפת מול מנהל הפרויקט ומול מגוון גורמים ויועצים, ניהול לוחות זמנים, בקרה תקציבית, חישובי כמויות, הזמנת חומרים, בקרה על איכות הביצוע, מתן מענה הנדסי, ניהול הצוות בשטח ועוד.
מה נדרש ממך? מהנדס\ת אזרחי\ת או הנדסאי\ת בניין- חובה לפחות 5 שנות ניסיון בביצוע- חובה אנגלית ברמה גבוהה - חובה יכולת הובלה, אסרטיביות, ראייה רחבה

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר