משרת מנהל הנדסי לתכנון ורישוי לאגודת בית בקיבוץ

תחום: ניהול ופיקוח
תשתיות, בינוי
תל אביב והמרכז, דרום
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור המשרה בית בקיבוץ מבקשת לגייס לשירותיה מנהל הנדסי לתכנון ורישוי באזור דרום הארץ לתפקיד מאתגר, הכולל, בין היתר, אחריות על כלל הפרויקטים בשלבי התכנון (לפני תחילת ביצוע), חתירה מתמדת להשגת כל יעדי התכנון; עמידה ביעדי התקציב – תכנון וביצוע, הקפדה על איכות, לוחות זמנים ושביעות רצון לקוח. בנוסף, התפקיד כולל ניהול כל תהליכי התכנון בפרויקט וליווי הפרויקט גם בשלבי הביצוע, אחריות כוללת על צוות התכנון ותוצריו, ניהול חוזים והתקשרויות, הכנת אומדן מתכננים לפרויקט, טיפול וקבלת היתרי בניה, העברת הפרויקט לביצוע על ידי מנהל הפרויקט וליווי המפקח בכל השלבים עד אכלוס, ניהול ישיבות אתר, דיווחים.
מה נדרש ממך? 1. השכלה: מהנדס אזרחי-רשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים או לחלופין הנדסאי בנין. 2. ניסיון: לפחות 5 שנות ניסיון בתכנון והובלת פרויקטים בתחום: פיתוח תשתיות, מגורים בנייה רוויה הבנת סביבת העבודה ובכללה: הכרות עם הרשויות ומוסדות התכנון מעל 5 שנים ניסיון ניהולי בתכנון, רגולציה וליווי פרויקטים בשלבי הביצוע. ניסיון עבודה קודם לפחות באחת מהבאות: חברת ניהול פרויקטים, חברה קבלנית ויזמית או חברת הנדסה. 3. ידע ושליטה: שליטה בסביבת מחשב בכלל ובאופיס בפרט בדגש על excel שליטה בתכנות לניהול לוחות זמנים - Ms Pro שליטה מלאה ב AUTO CAD 4. שונות: העבודה כוללת נסיעות רבות בכל רחבי הארץ, קשר ישיר עם הפרויקטים דרישות נוספות: מגורים במרכז ודרום הארץ - עדיפות ניסיון בתחום המגורים, בנייה פרטית – יתרון קשרים עם גופים סטטוטוריים ניסיון עבודה בחברה דומה - יתרון משמעותי! מהנדס/הנדסאי אזרחי. שליטה בתכנת: דקל /בינארית / המאגר המשולב
משרות נוספות מאותו תחום

מתאם מערכות וממדל BIM בתחילת הדרך ? השתלב בחברה מובילה!

תחום: ניהול ופיקוח
בינוי
תל אביב והמרכז
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור המשרה לחברת ניהול ופיקוח פרוייקטי תשתיות ובינוי מובילה דרוש מתאם מערכות וממדל BIM.
איך יראה היום שלך? תאום המערכות השונות המותקנות במבנה תוך הצגת חלופות אפשריות בזמן התכנון. זיהוי ופתרון של התנגשויות בין מערכות, אדריכלות וקונסטרוקציה תיאום פתחים למעבר מערכות .הרכבת מודל סופרפוזיציה והפקת תוכניות סופרפוזיציה צבעוניות אשר ישמשו את הקבלן והמפקח בעבודתם. הובלת ישיבות תיאום מערכות, ניהול מודלים של צוותי התכנון ,ניהול משתמשים, גיבוש והתאמת BEP, בקרת מודלים וניהול מערכת שיתוף קבצים (ACC).
מה נדרש ממך? תואר רלוונטי באדריכלות או הנדסה אזרחית - חובה ניסיון של לפחות שנתיים בתיאום מערכות וניהול מודל ידע ושליטה מעולים ב - REVIT וב - BIM360/ACC יכולת ניהול, עבודה בצוות, הדרכה, הנעת עובדים שליטה באנגלית ויכולות לימוד עצמי גבוהות זמינות מיידית - יתרון

מנהל תכנון תשתיות מוכשר? הצטרף לחברה מצליחה!

תחום: ניהול ופיקוח
תשתיות
תל אביב והמרכז
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור המשרה לחברת ניהול ופיקוח מובילה ומוכרת בתחום התשתיות דרוש מנהל תכנון
איך יראה היום שלך? טיפול בהוצאות היתרים, עבודה מול גופים ממשלתיים ורשויות, עבודה על מס' פרויקטים במקביל, עבודה מול יועצים, גיבוש תוכנית עבודה, אחריות על לו"ז, איכות בהתאם לאבני הדרך של הפרויקט ועוד.
מה נדרש ממך? מהנדס אזרחי- חובה ניסיון של 2-3 שנם בניהול תכנון תשתיות- חובה מהנדס/ת אזרחי/ת - חובה שליטה טובה בתוכנות המחשב השונות רצון להתפתח ולהתמקצע בתחום התשתיות יחסי אנוש טובים, רצינות, מוטיבציה גבוהה

לחברת ניהול ופיקוח מצליחה בתחום התשתיות דרוש מתאם תכנון

תחום: ניהול ופיקוח
תשתיות
תל אביב והמרכז
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור המשרה לחברת ניהול ופיקוח מובילה בתחום התשתיות דרוש מנהל תכנון למשרדי החברה בתל אביב. התפקיד כולל ניהול וליווי הפרויקט על כל שלביו, עבודה ישירה מול מנהלי פרויקטים, בקרה על התקדמות הפרויקט, תאומים מול גורמים שונים, התנהלות מול היזמים והקבלנים השונים, תאומי תכנון, בקרה על מסמכים ועוד. משרה מלאה, ללא ימי שישי.
מה נדרש ממך? מהנדס/ת אזרחי/ת - חובה ניסיון של לפחות שנתיים בתיאום תכנון / ניהול תכנון בתחום התשתיות - יתרון ראש גדול, סדר וארגון, מחויבות ומוטיבציה גבוהה!

מפקח עבודות גמר? השתלב בחברת ניהול ופיקוח מובילה

תחום: ייזום ונדל"ן, ניהול ופיקוח
בינוי
תל אביב והמרכז
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור המשרה לחברת ניהול ופיקוח מובילה דרוש מפקח עבודות גמר
איך יראה היום שלך? התפקיד כולל פיקוח ובקרה על עבודות קבלנים שונים בשיתוף עם צוות מפקחים, בדיקה ואישור של חשבונות הקבלנים וגורמים אחרים בפרויקט, מתן פתרונות הנדסיים בשטח והתנהלות מול קבלנים שונים, בדיקה ואישור של חשבונות הקבלנים וגורמים אחרים בפרויקט ועוד.
מה נדרש ממך? מהנדס או הנדסאי בניין- חובה כ-שנתיים ניסיון לפחות בעבודות גמר של מגדלים בחברה קבלנית\ ניהול ופיקוח- חובה יכולת עבודת תחת עומס, חריצות ואסרטיביות

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר