מתי האירוע
12/02/2013 - 19:00 עד 21:00
היכן האירוע
כתובת:
זהזהזה גלריה לאדריכלות האנגר 21 נמל תל אביב
אזור:
תל אביב והמרכז

Solar Decathlon 2013: Team Israel. אדריכל חן שליטא וחברי צוות סולאר דקתלון

להרשמה: http://zearchitecture.com/events.php?ID=126

ארכיטקטים, מהנדסים ומעצבים מארבעה מוסדות אקדמים בארץ חברו יחד לא רק כדי לתכנן בניין מאופס אנרגיה באקלים שמשי ים-תיכוני, אלא גם לבטא דרכו את התרבות הדינמית הישראלית ואת ערכיה החברתיים, כל זאת בעלויות נמוכות תוך שימוש במוצרים ישראליים מקומיים.

לרגל עליית הנבחרת הישראלית לגמר תחרות הסולאר דקתלון, "האולימפיאדה של האדריכלות הירוקה", שתתקיים השנה בדטונג שבסין, אדריכל חן שליטא, המוביל את הנבחרת הישראלית בשיתוף עם אדריכל יוסי קורי, יגיע לגלריה זהזהזה, וביחד עם חברים בצוות התכנון וההקמה יספר על תהליך הקמתו המורכב של בניין מאופס-האנרגיה שייצג את ישראל בתחרות היוקרתית.

אדריכל חן שליטא הוא מנכ''ל חברת אלפא פרוייקטים ירוקים בע"מ המובילה את התכנון הירוק בפרויקטי LEED כדוגמת קמפוס "ברושים", "איקאה" ומשרדי Google . חן עבד כאדריכל בחברת דיאמונד ושמידט בטורונטו, והשתייך לקבוצה מצומצמת של אדריכלים המוסמכת לבנייה ירוקה. חן הוסמך לתכנון על פי LEED, והוכשר להובלת צוותי תכנון פרויקטים ירוקים (IDP) מטעם המועצה הקנדית לבניה ירוקה. חן מומחה בתחום האינטגרציה הטכנולוגית של מערכות האנרגיה הירוקה ובמערכות אנרגיה גאותרמיות. מרצה בנושא טכנולוגיות מתקדמות בבניה ירוקה בארץ ובחו"ל.

הערב בשיתוף המועצה הישראלית לבניה ירוקה.

סיווג
סוג האירוע: