מתי האירוע
12/09/2017 - 08:00 עד 14/09/2017 - 18:00
היכן האירוע
כתובת:
גני התערוכה, תל אביב
אזור:
תל אביב והמרכז

Watec Israel 2017

תערוכת WATEC ישראל 2017 היא תערוכה מקצועית בינלאומית המציעה מקום מפגש ליצרנים, חוקרים, משקיעים, אקדמאים, רוכשים ומקבלי החלטות המייצגים עסקים מקומיים ובינלאומיים כאחד.

אנו שמחים להזמינכם לתערוכת WATEC 2017, שתתקיים בספטמבר הקרוב בתל אביב.
 
בדיוק לפני עשור הוקם הרעיון של WATEC בישראל, על מנת לאפשר לאנשי מקצוע בתחום המים, לבעלי עניין ולחדשנים מרחבי העולם לחלוק את חוויותיהם לגבי המגמות הנוכחיות והעתידיות של זירת המים התוססת. ישראל היתה בחירה טבעית לאירוע שכזה, שכן היא אחת המדינות הראשונות והמעטות ביותר שהצליחו להתגבר בהצלחה על משאבי המים שלה. זה הושג באמצעות חינוך, ניהול מים חכמים בראש ובראשונה יישום של טכנולוגיות חדשניות.
 
ברוב המאה ה -20, מים נקיים וסביבה בטוחה נלקחו כמובן מאליו. זה הביא under-valuation ו under-development של התעשייה הזו, שהוא ללא ספק חיוני ביותר עבור הקיום שלנו. כל המדדים מצביעים כעת על צורך אמיתי בקפיצה ענקית בדרך שבה אנו מעריכים את המים, את השפעתה הסביבתית והחברתית ואת יכולתנו להתאים ולסגור את הפער הטכנולוגי.
 
אנו גאים להציג את הנושא הטרי של השנה עבור המופע, המציג גישה חדשה, הוליסטית וגיל חדש לגיל זה בעיה בגיל מבוגר מאוד:
WATEC V.I.P: חזון, חדשנות, התמחות - פרשת דרכים עבור חזון, קובעי מדיניות, יזמי טכנולוגיה, כמו גם ספקי פתרונות הוקמה ולקוחות Tier-1 מענפים שונים.
 
הדיונים העיקריים ידהדו את המינוח של עידן הדיגיטלי: מהירות וזריזות, "נתונים גדולים", אבטחה באינטרנט, שקיפות ואופטימיזציה הם כל וקטורים גלובליים של שינוי זה צריך להיות מוביל את החשיבה המודרנית של תעשיית המים.
 
לכל הפרטים ולהרשמה: http://watec-israel.com/
סיווג
סוג האירוע: