טרם התקבלה חוות דעת.

אורדילן חברה ליבוא ושיווק בע"מ

החברה החלה את דרכה על ידי האב המייסד נחום ליכטנברג ז"ל בשנת 1946 מתוך כוונה ברורה לקדם ולתרום להקמת המדינה שבדרך.

שתף:

אודות

אורדילן חברה ליבוא ושיווק בע"מ החלה את דרכה על ידי האב המייסד נחום ליכטנברג ז"ל בשנת 1946 מתוך כוונה ברורה לקדם ולתרום להקמת המדינה שבדרך. לאורך כל השנים נטלה חברת אורדילן חלק בקידום והייתה גורם מרכזי בקידום, פיתוח והובלה של ענף העץ בארץ. את רוחו של האב המייסד ממשיכים כיום בניו עוזי ליכטנברג ומוטי תל אור, מנכ"לי החברה, אשר שואפים להוביל את ענף העץ ולהצעידו קדימה תוך התאמתו לדרישות השוק המשתנות. כחלק מאותה תפיסת עולם של צורך בקידום הענף ופיתוחו, משמש כיום עוזי ליכטנברג כיו"ר ענף העץ ויו"ר ענף לוחות עץ מתועשים בלשכת המסחר ובמסגרת תפקידו שוקד על קידום ההכרה בעץ ושילובו בתחומים השונים כחומר גלם מוביל. כיום השתלב בחברה דור ההמשך שחולק את מושכות הניהול, מפתח תחומי עיסוק נוספים בענף, ומבצר את מעמדה של החברה הוותיקה כחברה חדשנית ומתפתחת אשר צופה נכוחה אל העתיד.

אורדילן פועלת נמרצות בכדי לענות על צרכי השוק והענף השונים תוך מיפוי וחלוקה של כל תחומי הפעילות אשר בראשם ניצבים אנשי המכירות, מהנדסים, אנשי מערך השירות והגבייה והמנהלים מהמובילים והמנוסים בתחום ואשר כל הווייתם הינה לספק חוויית רכישה אמינה, הוגנת, מקצועית וחדשנית לכלל לקוחות החברה.

חוות דעת

טרם התקבלה חוות דעת.

צור קשר עם החברה

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר