ארז ניהול פרויקטים

החברה עוסקת בניהול ובפיקוח על פרויקטים בתחום הבנייה והתשתיות. החברה מספקת שירותים לרשויות מקומיות וחברות כלכליות, לתאגידי מים, לחברות ציבוריות וגם לגופים פרטיים. "ארז ניהול פרויקטים" צברה ניסיון רב בפרויקטים בתחום הכבישים והתשתיות וכן בהקמת מבני ציבור שונים. החברה מלווה פרויקטים החל משלב ניהול התכנון ועד תום תקופת הבדק. החברה פועלת תחת מערכת ניהול איכות iso9001 .

תחום: ניהול ופיקוח
דרוש/ה הנדסאי/ת לפיקוח בתחום אחזקת מבני ציבור בעיריית נתניה
תחום: ניהול ופיקוח
תל אביב והמרכז
8.8.20
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: לחברה מובילה בתחומה, העוסקת בניהול ובפיקוח על פרויקטים בפריסה ארצית בתחום הבנייה והתשתיות, דרוש/ה הנדסאי/ת בניין לפיקוח פרויקטים בתחום אחזקת מבני ציבור עבור עיריית נתניה. אחריות ופיקוח שוטף על ביצוע שירותי אחזקה ע"י קבלני חוץ. תיאום בין ממשקים מקצועיים ואחריות על בטיחות האתר. ניהול שרותי האחזקה ומערכות ההפעלה של מוסדות ציבור. מתן שירות וייעוץ בנושאים הנ"ל בהתאם לצרכים. אחריות ופיקוח מקצועי על צוות עובדי האחזקה לביצוע האמור לעיל. תכנון ופיקוח של פרויקטים של בינוי ופיתוח המבוצעים עבור עיריית נתניה
דרישות: לא נדרש ניסיון קודם. תעודת הנדסאי/ת אזרחי/ת – חובה. ידע ביישומי מחשב – חובה. תקשורת בינאישית טובה, מוטיבציה גבוהה ומוסר עבודה גבוה. **התפקיד משלב עבודת שטח ומשרד בעיריית נתניה. **נדרשת נכונות לעבודה גם בשעות לא שגרתיות.
מנהל פרויקטים לתשתיות הנדסה ובינוי
תחום: ניהול ופיקוח
תל אביב והמרכז
8.8.20
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: לחברה מובילה בתחום ניהול פרויקטים של תשתיות בפריסה ארצית, דרוש/ה מנהל/ת פרויקטים.
דרישות: מהנדס/ת אזרחי/ת רשום/ה ורשוי/ה - חובה. ניסיון של 3-5 שנים בניהול תכנון וניהול ביצוע של פרויקטים בתחום כבישים ,פיתוח שכונות, אזורי תעשייה ותשתיות כבישים- חובה. יתרון לבוגרי קורס מנהלי פרויקטים התחלת עבודה- מיידית. תקשורת בינאישית טובה, מוטיבציה גבוהה ומוסר עבודה גבוה.
מפקח לפרויקט תשתיות באזור המרכז
תחום: ניהול ופיקוח
תל אביב והמרכז
8.8.20
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: לחברה מובילה בתחומה, העוסקת בניהול ובפיקוח על פרויקטים בפריסה ארצית בתחום התשתיות, דרוש/ה מפקח/ת לאזור המרכז. במסגרת התפקיד: פיקוח על ביצוע פרויקטים.
דרישות: מהנדס/ת או הנדסאי/ת אזרחי/ת רשום/ה ורשוי/ה - חובה. 3 שנים ניסיון בניהול ופיקוח על ביצוע פרויקטי תשתיות תקשורת בינאישית טובה, מוטיבציה גבוהה ומוסר עבודה גבוה. הסמכת לעבודות בטיחות בהסדרי תנועה -יתרון העבודה הינה במשרה מלאה התחלה מיידית.