סוחרי הדר ירדו לראות מה קורה מתחת לרחוב החלוץ

עשרות בעלי עסקים מרחוב הרצל נענו להזמנתו של ראש העיר יונה יהב והשתתפו בסיור שנערך לכבודם במנהרת התשתיות שהוקמה מתחת לרחוב החלוץ.

את הסיור שנערך ביום שלישי האחרון ערכו נציגי האגף לשירות ופניות הציבור של עיריית חיפה, ואנשי חברת יפה נוף, המקימה את הפרויקט.

יונה יהב ראש העיר חיפה: "התושבים נחשפים לחלק הפחות נעים של העבודות ואינם מודעים ליתרונות שלהם ולמה שהקמנו מתחת לרחוב. באמצעות הסיורים הללו אנחנו מאפשרים לציבור התושבים להבין טוב יותר מה אנחנו עושים ועד כמה גדולה התועלת לעיר ולתושביה ".

"מגיע לכם לראות בעבור מה היתה אי הנוחות" נכתב בהזמנת ראש העיר יונה יהב אל בעלי העסקים של רחובות הרצל והחלוץ. לקראת סיום העבודות ברחוב הרצל הזמין יהב את בעלי העסקים לסיור מודרך במנהרת התשתיות החדישה של חיפה, "תביאו את הבעל, האישה והילדים, יהיה מעניין", כך מסיים ראש העיר את פנייתו והזמנתו, ואכן בסיור השתתפו גם ילדים של הסוחרים.

נציגת האגף לשירות ופניות הציבור בעיריית חיפה קיבלה את פני הסוחרים ונציג חברת הפיקוח נתן הסבר כללי וראשוני לפני הכניסה למנהרה. בעלי העסקים שהגיעו הביעו את הסיפוק הרב וההנאה מהסיור הראשוני והחדשני בו השתתפו. לדברי בעלי העסקים, הסיור נתן מענה ליצר הסקרנות שלהם ובאותה מידה גם נתן להם תשובות והסברים מספקים לחוסר הנוחות, הרעש והאבק מהם הם סבלו במהלך חודשי העבודה להקמת המנהרה.

 

פרוייקט נוסף - מנהרת תשתיות (רחוב העצמאות - חיפה)

 

התמונות באדיבות: ליאת פרוזר

 

 

הוסף תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.