מנהל מחלקת מו"פ מבני דרך ומיסעות כביש

תחום: ציבורי/ממשלתי
תל אביב והמרכז
12.7.21
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: ייזום וניהול הפעילות המקצועית והמחקרית העוסקת בתחום גשרים ומבנים, תוך קידום החדשנות הטכנולוגית בחברה
דרישות: מהנדס רשום במדור מבנים בפנקס המהנדסים והאדריכלים. ניסיון של 3 שנים לפחות בתכנון מבני דרך ו/או מיסעות כבישים ו/או ניסיון מחקרי בתחומים רלוונטיים. ניסיון של מעל 3 שנים בתכנון ו/או ביצוע גשרים, מבנים ותכן מסעות- יתרון. ניסיון של מעל 3 שנים בהובלת ו/או ביצוע פעילויות מחקריות ו/או פיתוח טכנולוגיות, חומרים, מוצרים ותהליכים בתחום תשתיות התחבורה- יתרון. תואר שני בתחומי ההנדסה- יתרון. ניסיון של מעל שנה בכתיבת מסמכים סטנדרטיים כדוגמת – מפרטים, תקנים וכד'- יתרון. תינתן עדיפות למועמדים עם מוגבלות, לבני העדה האתיופית ולבני העדה הדרוזית. *מועד אחרון להגשת מועמדות הינו 8.7.21 בשעה 23:59
משרות נוספות מאותו תחום

סגן מנהל אגף לתכנון מסילות - חטיבת תשתיות רכבת

תחום: ציבורי/ממשלתי
תל אביב והמרכז
24.7.21
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: מתן ייעוץ , ליווי ובקרת התכנון בתחום התחבורה בדגש לגיאומטריית מסילות.
דרישות: מהנדס אזרחי הרשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים. ניסיון מקצועי של 5 שנים לפחות בתכנון גאומטרי בפרויקטי תשתיות תחבורה, אשר מתוכן לפחות שנתיים בתכנון מסילות ברזל. ניסיון של מעל שנתיים בניהול ישיר של עובד אורגני אחד לפחות ו/או מעל 3 עובדים במיקור חוץ בו זמנית. ניסיון מוכח בתחום פרויקטים מסילתיים בהיקף של מעל 200 מלש"ח לפרויקט -יתרון. ניסיון בתכנון בסביבה מרובת פרויקטים של לפחות 3 פרויקטים במקביל -יתרון. ניסיון בתכנון רכבת קלה -יתרון. הכרות עם עבודה מול גופים ציבוריים -יתרון. כושר ביטוי בכתב ובע"פ באנגלית. -יתרון. בעל תואר שני -יתרון. תינתן עדיפות למועמדים עם מוגבלות, לבני העדה האתיופית ולבני העדה הדרוזית מועד אחרון להגשת מועמדות הינו 5.8.21 בשעה 23:59.

מנהל מחלקת תכנון והסדרי תנועה מרחב דרום

תחום: ציבורי/ממשלתי
שפלה, דרום
24.7.21
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: אחראי על תהליכי התכנון בדגש על התיכנון התנועתי, הבטיחותי והגיאומטריה בתחום מערכת הדרכים שבאחריות המרחב. בודק ומאשר תוכניות הסדרי תנועה ושלבי ביצוע במרחב דרום ובמרחב מרכז. מנחה גורמים בחטיבת האחזקה וגורמים חיצוניים בתחום הסדרי תנועה ושלבי ביצוע.
דרישות: מהנדס אזרחי הרשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים. ניסיון של שלוש שנים לפחות בתכנון הסדרי תנועה ו/או בקרת הסדרי תנועה. ניסיון של שנתיים לפחות בתכנון גיאומטריה ו/או בקרת גיאומטריה. תואר אקדמי בהנדסת תחבורה – יתרון. ניסיון של שנה לפחות בתכנון תהליך פרויקטאלי בתשתיות כבישים- יתרון. תינתן עדיפות למועמדים עם מוגבלות, לבני העדה האתיופית ולבני העדה הדרוזית. * מועד אחרון להגשת מועמדות הינו 29.7.21 בשעה 23:59.

סגן מנהל אגף ביצוע - חטיבת תשתיות רכבת

תחום: ציבורי/ממשלתי
תל אביב והמרכז
16.7.21
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: ייזום, קידום ומימוש פרויקטים הנדסיים- תשתיתיים ע"פ תכנית העבודה.
דרישות: מהנדס אזרחי הרשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים. ניסיון מקצועי של 5 שנים לפחות בתכנון ו/או ניהול התכנון ו/או ניהול הביצוע בפרויקטי תשתית ובינוי, מתוכן, 3 שנים לפחות ניסיון בניהול פרויקטי תשתיות תחבורה. או לחילופין: ניסיון מקצועי של 8 שנים לפחות בתכנון ו/או ניהול התכנון ו/או ניהול הביצוע בפרויקטי תשתית ובינוי, מתוכן, 3 שנים לפחות ניסיון בניהול פרויקטי תשתיות ובינוי. ניסיון בניהול ישיר של עובד אורגני אחד לפחות ו/או מעל 5 עובדים במיקור חוץ בו זמנית. בעל תואר שני- יתרון. ניסיון מוכח בתחום פרויקטים רכבתיים בהיקף של מעל 200 מלש"ח לפרויקט- יתרון. ניסיון ניהולי מוכח בתחום פרויקטים עתירי תקציב ועתירי תשתיות בהיקף של מעל 200 מלש"ח לפרויקט – יתרון. ניסיון מוכח בתחום פרויקטי תשתיות תחבורה – יתרון. הכרות עם עבודה מול גופים ציבוריים- יתרון. תינתן עדיפות למועמדים עם מוגבלות, לבני העדה האתיופית ולבני העדה הדרוזית. * מועד אחרון להגשת מועמדות הינו 15.7.21 בשעה 23:59.

מנהל תחום הסמכות ספקים וקבלנים

תחום: ציבורי/ממשלתי
תל אביב והמרכז
16.7.21
* המודעה רשומה בלשון זכר ומיועדת לגברים ולנשים כאחד
תיאור: ניהול וביצוע של הסמכות ספקי חומרים וקבלנים בחברה, ביצוע מבדקים בשטח, כתיבת דו"חות מקצועיים והפצתם, ניהול התקשרויות וחשבונות היועצים ומעקב ובקרה אחר פעילותם השוטפת.
דרישות: בעל תואר ראשון בתחומי הנדסה אזרחית, הרשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים. בעל ניסיון מקצועי של 7 שנים לפחות בתחום תשתיות תחבורה (ביצוע/ ניהול/ בקרה), מתוכן, ניסיון של 5 שנים לפחות בניהול איכות בפרוייקטי תשתיות תחבורה. ניסיון מעבדתי של מעל 3 שנים בבדיקות אספלט ו/או ניסיון מקצועי של מעל 3 שנים בבקרות על מפעלי אספלט- יתרון. * תינתן עדיפות למועמדים עם מוגבלות, לבני העדה האתיופית ולבני העדה הדרוזית. * מועד אחרון להגשת מועמדות הינו 15.7.21 בשעה 23:59.

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר