אשדר, צמח המרמן ואזורים יוצאות בשיווק בניין נוסף בן 120 יח"ד בקרניצי החדשה

החברות אשדר, צמח המרמן ואזורים מוציאות לשיווק בניין נוסף, הרביעי במספר (כולל הבניין שנמכר לקבוצת חג'ג') בפרויקט קרניצי החדשה ברמת גן, לאחר שכ-80% מהדירות בשני הבניינים הראשונים נמכרו. לרגל השקת הבניין החדש, החברה תקיים אירוע מכירות מיוחד "שישי פתוח" ב-3 ביולי, ובו ייהנו הרוכשים מתמהיל דירות חדש במחירים אטרקטיביים.

הבניין השלישי שיוצא לשיווק כולל 120 יח"ד בתמהיל דירות של 4, 5 חדרים, דירות גן, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים. מחיר דירת 4 חדרים בשטח 108 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח של כ- 11 מ"ר הינו החל מ-2.44 מיליון שקל.

רן בן אברהם, סמנכ"ל הייזום והשיווק בחברת צמח המרמן, הבונה את פרויקט קרניצי החדשה יחד עם החברות אזורים ואשדר, ציין כי "תושבי רמת גן והסביבה, שמכירים היטב את השכונה, המתינו שנים עד שהמתחם יפתח לשיווק. כעת, כמיתוג השכונה החדשה הסתיים, הפרויקט נהנה מביקוש ער של רוכשים אשר רובם המכריע הינם משפרי דיור, מדובר בפלח אוכלוסייה שמחפש לשדרג את מקום מגוריו והוא מוכן לשלם על כך בכדי לממש את החלום".

סך כל היקף השטחים הציבוריים הפתוחים בקריניצי החדשה עומד על 44.7 דונם - הרבה מעבר לכל המלצה רשמית. השטחים הפתוחים בכניסות לשכונה מתוכננים כמקומות מוצלים מתוך מחשבה תכנונית השמה לדגש את צרכיהם של הולכי הרגל ורוכבי האופניים ומכירה בחשיבותו של מרחב ציבורי מוצל. זאת, בנוסף לכך שהשטחים הירוקים מנותקים לגמרי מכבישי השכונה ובכך מהווים מתחם ירוק ובטוח לילדים".

שכונת קריניצי החדשה ניצבת על שטח של כ-235 דונם ועתידה לכלול כ-1,000 יחידות דיור ב-5 מגדלי יוקרה, בבניה נמוכה של יחידות גן-גג ובצמודי קרקע. חלקן של החברות אשדר, צמח המרמן ואזורים בשכונה הוא 527 יחידות דיור כולל חלקם של בעלי הקרקע.

עוד מוקמים בשכונה מרכז מסחרי חדש, פארקרחב ידייםבן 35 דונם, שטחיםלמבניציבור, לגניילדיםולמוזיאון.השכונהעצמה ומבניה נבנים כ"מרחבירוק"הכולל פתרונותאקולוגיים וסביבתיים,לשם צמצוםהפגיעה בסביבה, בהתאם לתקן הישראלי 5281 לבניה ירוקה. בסמוך לשכונה מתוכננות 2 תחנות בקו הסגול של הרכבת הקלה העתידית בגוש דן, שתיתן מענה תחבורתי נוסף לתושבים ותקשר את השכונה לערים השכנות.

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר