דאסו סיסטמס רוכשת את ארכיוידאו החלוצה בתחום מידול עירוני בתלת מימד

"אנו נסייע למדינות כמו סין העומדות בפני אתגרי אורבניזציה מורכבים, לתכנן פיתוח עירוני עתידי ולשפר את איכות חיי האזרחים", אמר ברנרד שארלס, נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס.

דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes), חברת ה- 3DEXPERIENCE, הכריזה על רכישת ארכיוידאו (Archivideo), מובילה עולמית ביצירה אוטומטית וניהול של סביבות עירוניות ונופים בתלת מימד. הרכישה של ארכיוידאו, הפועלת מהעיירה ריין שבצרפת, על הטכנולוגיה והכשרונות שלה, מביאה מימד חדש של מידול עירוני לפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס. היקף הרכישה לא נמסר.

"זו רכישה חשובה עבור החברה שלנו", אמר ברנרד שארלס, נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס. "הצעד הבא בעולם של תכנון בר קיימא טמון ביכולת לתכנן ערים, ארצות או שטחים תעשייתים בעולם הוירטואלי של ה-3DEXPERIENCE. היעד שלנו בדאסו סיסטמס הוא לאחד בין מוצרים, טבע וחיים, באמצעות עולם ה- 3DEXPERIECE. ההטמעה של טכנולוגיית ארכיוידאו בתוך הפלטפורמה שלנו תספק מידול בתלת מימד של מדינה, כדי לדמות תרחישי What If העומדים בתכתיבים מציואתיים, בתחומי אנרגיה, תחבורה ובניה".

סוג זה של מידול עירוני בתלת מימד מאפשר איחוד מדויק בין מספר מקורות מידע (מנתונים חופשיים ועד למידע ארגוני), ומספק נקודת מבט בלתי תלויה עבור העיר וכל השחקנים הקשורים בה. הודות לטכנולוגיה המקיפה של ארכיוידאו, המידול צילומי-גיאוגרפי, והטכנולוגיה לתהליכי מידול, ניתן ליצור במהירות מודלים אורבניים מורכבים, עם פירוט עמוק ומיפוי הצמוד לעולם האמיתי.

"השותפות בין ארכיוידאו והמכון הלאומי לנתונים גיאוגרפיים ויערות הוא דוגמא לשיתוף פעולה מוצלח, המחוזק באמצעות השירות המקוון המשותף Territoire3D. אנו מברכים את חיזוק הקשר בין ארכיוידאו ודאסו סיסטמס ואת העתיד שהוא מייצר לסימולציה של ערים ושל פרוייקטים לפיתוח שלהן: כולל השפעות עתידיות, מתן גישה לנתונים, ושיתופיות עם כל בעלי העניין בעיר ותושבים", אמר פסקל ברטווד, מנהל המכון הלאומי לנתוני גיאוגרפיה ויערות בצרפת.

לארכיוידאו יותר מ- 250 לקוחות, הנעים בין ערים ורשויות מקומיות לחברות טכנולוגיה ותשתיות. הפוטנציאל של טכנולוגית ארכיוידאו והאפליקציות שלה הוא רחב. התוספת של טכנולוגיות דאסו סיסטמס לארכיוידאו תספק ללקוחת ארכיוידאו שותף חזק.

"הרכישה תניע קדימה את מעבדת החדשנות 3DEXPERIENCity שלנו. אנו נסייע למדינות כמו סין העומדות בפני נושאי אורבניזציה מורכבים, לחזות פיתוח עירוני ולשפר את איכות חיי האזרחים", אמר ברנרד שארלס.

---
דאסו סיסטמס ישראל הוא הסניף הישראלי של חברת התלת ממד Dassault Systèmes, המספקת לעסקים ולאנשים כלים ליצירת עולמות וירטואליים לדמיין חידושים ברי קיימא. פתרונות ה-3DExperience של החברה משנים את הדרך בה מתכננים, מייצרים ומסופקים מוצרים. הפתרונות המשולבים של דאסו סיסטמס מקדמים אימוץ של חדשנות חברתית, ומרחיבים את האפשרויות לשפר את העולם האמתי באמצעות העולם הווירטואלי. הקבוצה מביאה ערך ליותר מ-150,000 לקוחות מכל הגדלים, בכל התעשיות, ביותר מ-140 מדינות.
CATIA, DELMIA, ENOVIA, SIMULIA, SolidWorks, 3DVIA, GEOVIA , EXALEAD, 3DSwYm ו-Netvibes הם סימנים מסחריים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות. למידע נוסף על דאסו סיסטמס ישראל בקרו באתר: www.3ds.com\Israel.
   

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר