הזמנה לקורס ''קורוזיה והגנת מתכות'' (לשכת המהנדסים)

6.8.2012

בקורס זה מובאים סיבות ומנגנונים של היווצרותה והתפתחותה של קורוזיית מתכות, סוגיהם השונים של נזקי קורוזיה, עקרונות של בחירה נכונה של מתכות וסגסוגות כחומרי מבנה עבור ציוד העומד בסביבות אגרסיביות ובתנאי עבודה שונים. במהלך הקורס מנותחות השיטות למניעת קורוזיה ומתוארים אופני הגנת המתכות בפני התקפה בסביבות אגרסיביות. מוצגים נתונים על אופני בדיקות קורוזיה ושיטות הערכת עמידותן של המתכות לאחר בדיקתן.


קהל היעד: הקורס מיועד למהנדסים, אקדמאים בעלי השכלה טכנולוגית, הנדסאים העוסקים בתחומים טכנולוגיים, כגון: יצור ופיתוח חומרים אגרסיביים, אחזקת ציוד, תכנון ציוד ותהליכים עבור תעשיות שונות.

מספר שעות: 40 שעות אקדמיות ב-10 מפגשים (כל מפגש נמשך 4 שעות אקדמיות)
המשתתף יקבל חומר נלווה להרצאות

המטלות הנדרשות מן הלומדים בקורס: נוכחות מלאה בהרצאות. קיימת חובת נוכחות של הלומד בכל שעות הלימוד בקורס, דהיינו: 100% משעות הלימוד בקורס. רק במקרים חריגים, מוצדקים ומיוחדים, ובליווי אישורים מתאימים מגורם מוסמך, ניתן להיעדר עד 20% משעות הלימוד בקורס.

מועד פתיחת קורס: 16.10.2012, יום שלישי, שעות הלימוד: 16.00 - 19.30  

מקום הקורס: לשכת המהנדסים, חיפה, רח` שבתאי לוי 24

מרצה: דר` יוסי רסקין, עוסק בתחום הקורוזיה והגנת המתכות כ 30 שנים. בין השאר עבד במכון תמ"י במשך 15 שנה,  כיום עוסק כיועץ חיצוני לחברות העוסקות בהתפלת מים ( הנדסת התפלה , מתקני ההתפלה בחדרה, הטכניון וכד`) .

פרטים והרשמה: כאן


 

גם לכם יש חדשות ? פרסמו אותן ב CivilEng - הפורטל הישראלי להנדסה אזרחית, בנייה וסביבה. כל הפרטים כאן