הנדסאים באריאל: סיכום מפגש בוגרים - מעסיקים, יוני 2017

לראשונה יזמה המחלקה להנדסה אזרחית (בניין) מפגש בין הסטודנטים העומדים לסיים את לימודיהם ובין מעסיקים פוטנציאליים בתחום ההנדסה האזרחית - התעשייה וענף הבנייה. למפגש, שהתקיים היום, יום שני 12 ביוני 2017 בקמפוס אריאל, הגיעו גם בוגרים של המחלקה, כנציגי מעסיקים בתחום. המפגש התקיים בשיתוף עם איגוד הקבלנים והבונים מחוז השרון והשומרון, ו CivilEng - הפורטל הישראלי להנדסה אזרחית, בנייה וסביבה.

ניר ינושבסקי, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת ינושבסקי הנדסה ובניין הרצה על טכנולוגיות בנייה מתקדמות, הכרת הענף והאתגרים בתחום הבנייה ובחברות בתחום, ולסיום התקיים מפגש "שולחנות עגולים", בין מעסיקים לסטודנטים.

מנכ"ל איגוד הקבלנים והבונים מחוז השרון והשומרון, ויקטור כנפי: "יוזמה זו של המכללה וצוותה באו מתוך ההכרה כי תפקידה של האקדמיה אינו רק במתן ידע, אלא גם להוות תשתית להשתלבות בענף הבנייה והיכרות באופן מעמיק. גישה זו הינה נדירה במקומותינו, ולטעמי היא נכונה ביותר. מפגש זה הוא צעד נוסף במאמץ לצמצם את פער הניסיון החסר לבוגרים הטריים, על-ידי היכרות מעמיקה של הענף עוד בשלבי האקדמיה, ובכך מקנה לבוגרים הנמצאים כאן איתנו יתרון יחסי מול מכללות ובוגרים אחרים".

מהנדס לירן לוין, מיסד פורטל CivilEng: "תעשייה הבנייה קשוחה. על הסטודנטים לנקוט בגישה פרו-אקטיבית, ו'לצאת מהקופסא' בבואם למצוא את המשרה הראשונה. הגבינה זזה ולכן שימוש בשיטות החיפוש של ה"עולם הישן" יביאו בעיקר לתסכול ואכזבה. סטודנטים ובוגרים שיפנימו את התובנה הנ"ל, ימצאו עבודה בנקל".

את המפגש יזם מנהל המחלקה, מהנדס קיריל אלנברג: "כמי שהיה בעצמו סטודנט עד לפני מספר שנים, ומכיר כיום גם את הצד השני - את המעסיקים בתחום, מצאתי לנכון לקיים מפגש, במטרה לקדם את הכשרת כוח האדם בענף הבנייה. תחום הבנייה הולך ומשתכלל כל הזמן, והשוק צמא לעובדים בתחום, הן בתעשייה והן בחברות הבנייה הקבלניות. כיום המחלקה להנדסאי בניין באריאל היא הגדולה בישראל, ולכן ההיענות מצד המעסיקים להגיע למפגש הייתה רבה. אני מקווה שמספר החברות שייענו להזמנה שלנו בעתיד רק יילך ויגדל".

תודה מיוחדת לנציגי החברות: PERI הנדסת תבניות, א.ל הנדסה, י.ח דמרי, גל אריאל ייזום והשקעות, Via Bridges, גאודניה, ShapeDo, אשבונד, וקסמן-גוברין-שטרן, VIRTUA - ששלקחו חלק פעיל במפגש.

 

בתמונה: 'שולחנות עגולים'

בתמונה: הרצאה בנושא 'היום שאחרי הלימודים'. מהנדס לירן לוין

בתמונה: הרצאה בנושא 'חדשנות בעולם הבנייה'. ניר ינושבסקי, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת ינושבסקי.

בתמונה: דברי פתיחה מפי מר ויקטור קנפי, מנכ"ל איגוד הקבלנים והבונים מחוז השרון והשומרון.

בתמונה: מימין לשמאל: ניר ינושבסקי, ויקטור קנפי, יוכבד פנחסי-אדיב, קיריל אלנברג, לירן לוין.

 

על המחבר
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר