חברת צרפתי שמעון מוציאה לשיווק את 2 השלבים האחרונים בבאר יעקב

חברת צרפתי שמעון מוציאה לשיווק את 2 השלבים האחרונים בפרויקט צרפתי Garden בבר יעקב: מגדל מפואר בן 20 קומות עם 76 יח"ד ו-3 בניינים בני 12 קומות עם כ-43 יח"ד בבניין. סה"כ משווקות בשלבים אלו 206 דירות.

תמהיל הדירות מגוון, וכולל דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן, דופלקסים ופנטהאוזים.

  • דירת 4 חדרים נמכרת החל מ-1.5 מיליון  ₪.
  • דירת 5 חדרים נמכרת החל מ-1.6 מיליון ₪.

פרויקט צרפתי Garden  כולל 430 יח"ד ב- 8 בניינים. הפרויקט תוכנן על ידי אבי שפייזמן אדריכלים. 50% מהדירות בפרויקט כוללות מרפסות ענק בשטח של כ-35 מ"ר וכ-45 מ"ר, ובהן גינות תלויות עם צמחייה טבעית לצד מרפסת שמש מרוצפת. היקף המכירות הצפוי מוערך בכ-800 מיליון שקל.

לדברי אבי צרפתי, סמנכ"ל בחברת שמעון צרפתי "בשנה החולפת באר יעקב מיצבה את עצמה כאחת מהאופציות היותר ריאליות לרכישת דירה חדשה, עם היצע של מאות דירות במחיר ממוצע של 1.5 מיליון ₪, לכן אין זה מפתיע שהביקושים בה כה גבוהים. רב הרוכשים בפרויקט שלנו עד כה הם זוגות צעירים ממרכז הארץ ומשפרי דיור מבאר יעקב, ראשל"צ והסביבה, ואני צופה שגם השלב הבא ימשוך ביקושים הן מהאזורים הללו והן מהערים המרכזיות יותר בשל העובדה שהרכבת של באר יעקב ממוקמת מרחק הליכה רגלית משלב ב' ושלב ג'.

השכונה החדשה בבאר יעקב המכונה מתחם 1517 צפויה לאכלס 3,500 יח"ד בשנים הקרובות ולהפוך את באר יעקב לעיר. לשכונה נגישות טובה לתל אביב ולערים נוספות – באמצעות רכבת ישראל וקירבה לצירי תנועה ראשיים דוגמת נתיבי איילון, כביש 431, כביש 6 כביש 4 וכביש 1. 

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר