חברת שופרסל בחרה בפתרון של רמדור למחשוב וניהול החוזים והחשבונות

20.6.2012

המערכת, מבוססת פיתרון סופר רמדור נט והמאגר המאוחד של רמדור, תסייע לניהול חוזים בהיקפים של עשרות מיליוני שקלים בשנה.
 
חברת שופרסל, בחרה בפתרון של חברת רמדור מקבוצת טופ הבורסאית, המתמחה באספקת פתרונות תוכנה ותוכן לענף הבניה, התשתיות וההנדסה, למחשוב וניהול החוזים והחשבונות של קבלני התחזוקה והשיפוצים שלה. המערכת משמשת עשרות משתמשים בחברת שופרסל, פנימיים וחיצוניים, שעובדים על בסיס נתונים משותף, בעזרת גישה קלה ומהירה מכל מקום ובכל זמן, דרך דפדפן אינטרנט סטנדרטי.
 
המערכת תנהל את כל החוזים מול קבלני התחזוקה והשיפוצים בהיקפים של עשרות מיליוני שקלים בשנה. המערכת, המבוססת על פיתרון סופר רמדור נט ועל מחירון המאגר המאוחד של רמדור, כמו גם על מחירונים פרטיים של שופרסל, מאפשרת לשופרסל לשלב את הספקים והקבלנים בתהליך העבודה.
 
מערכת סופר רמדור נט האינטרנטית של רמדור הינה פתרון ייחודי לניהול חוזים וחשבונות על בסיס מחירונים פרטיים של הלקוח; המאגר המאוחד של רמדור הנו מחירון לעבודות בניה, תחזוקה ושיפוצים שנבחר על ידי החשב הכללי באוצר לשימוש כלל משרדי הממשלה. המערכת מאפשרת  לספקים לקבל הנחיות משופרסל ולהעביר דיווחי ביצוע ישירות במערכת ללא צורך בהתקנת תוכנה כלשהי אצלם. תהליך העבודה הופך להיות זריז ויעיל הרבה יותר ומסייע למניעת במניעת טעויות ולחיסכון בזמנים ובעלויות.
 
"קבלן לא שולח יותר דף נייר עם דיווח ביצוע, אלא נכנס למערכת ומדווח על פי הסעיפים והמחירים שהוגדרו מראש", מספר ישראל ניב, מנהל המחלקה הטכנית בשופרסל. "המערכת חוסכת זמן בדיקות ומשפרת מאוד את רמת הבקרה שלנו."
 
לדברי דרור שגב, מנכ"ל רמדור, "שופרסל קפצה מדרגה ביכולת שלה לנהל ולשלוט על תחום שהיה עד כה בעייתי לניהול. שופרסל מנצלת בתבונה את הטכנולוגיה של מחשוב הענן לעמידה ביעדיה העסקיים."
 
אודות רמדור

רמדור מקבוצת טופ (Top Group) הינה החברה המובילה בישראל באספקת פתרונות תוכנה ותוכן ייעודיים לענפי התשתיות, הנדסה ובניה, ומצריה משווקים לחברות וארגונים מובילים במגזר הפרטי והציבורי בארץ ובחו"ל. החברה מפתחת ומשווקת מערכות מתקדמות לניהול פרויקטים באמצעות האינטרנט, ניהול תקציבים, ניהול מכרזים, וניהול משימות ומעקב אחר החלטות, וכן היא המפתחת של מחירון המאגר המאוחד, המחירון המקיף לתחום הבנייה והשיפוצים המשמש בבסיס להסכם המסגרת של הממשלה. לאתר רמדור: www.ramdor.co.il


גם לכם יש חדשות ? פרסמו אותן ב CivilEng - הפורטל הישראלי להנדסה אזרחית, בנייה וסביבה. כל הפרטים כאן
על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר