יום פתוח ב- 10/1/2014 באוניברסיטת אריאל בשומרון

בו יוכלו מועמדים לקבל מידע על כל המחלקות והמסלולים שמציעה האוניברסיטה, להירשם ללימודים לשנת הלימודים הקרובה ולזכות לתשובות וייעוץ לגבי כל השאלות והלבטים.

היום הפתוח יערך ביום שישי, 10/1/14, החל מהשעה 9:00 בבוקר, בקמפוס התחתון של אוניברסיטת אריאל. במסגרת היום הפתוח ניתן יהיה להתרשם ממגוון רחב של תכניות לימודים לתואר ראשון ושני, ממסלולי המרכז ללימודים קדם אקדמיים, מגוון המסלולים הנלמדים במרכז לעיצוב ולטכנולוגיה (לתואר הנדסאי) ולתכניות לימודים מגוונות ביחידה ללימודי חוץ והמשך בתל אביב.

במהלך היום הפתוח יוכלו המועמדים להשתתף במפגשי מידע עם ראשי המחלקות, ראשי האוניברסיטה וכן דיקני הפקולטות. כמו כן, יתקיימו הרצאות על תחומי הלימוד השונים כולל מסלולי לימוד למצטיינים ויתאפשר לשמוע על חוויית הלימודים והמגורים ממקור ראשון - מפי סטודנטים ובוגרים. בנוסף, יתקיימו סיורים ברחבי הקמפוס, ובפני המשתתפים יוצגו תערוכות ופרויקטים של המחלקות השונות באוניברסיטה.

לכל המתלבטים תתאפשר הכוונה פסיכולוגית תעסוקתית, במהלכה המועמדים יבצעו מבחן ממוחשב (ללא עלות, אך מותנה ברישום מראש) שיבדוק נטיות אישיות וכישורים וכן יוכלו המועמדים לקבל ייעוץ תעסוקתי אודות תחומי הלימוד המתאימים להם ביותר.

בנוסף, המועמדים שיגיעו ליום הפתוח יוכלו ללמוד על מגוון האפשרויות לקבלת מלגות וסיוע כלכלי, ולקבל מידע רלוונטי אודות מעונות הסטודנטים, דרכי הגעה לאוניברסיטה ועוד. 

השנה מתווסף ליום הפתוח אירוע משמח נוסף – הופעה של הסטנדאפיסט אליהו ברוך אשר יצחיק את כולם עם סיפוריו על החיים כסטודנט, חיי החברה, הלימודים, המשברים והרגעים השמחים.

חשוב מאד - מלגה בגובה 50% מדמי הרישום תוענק למי שיירשם ללימודים במהלך היום הפתוח וכמו כן תינתן הטבה של פריסת תשלומים נוחה עבור תשלומי המקדמה.

הסעות ללא תשלום יועמדו לרשות המשתתפים ממבחר נקודות ברחבי הארץ: נתניה, כפר-סבא, חדרה, ירושלים, פתח תקווה, ראשון לציון ותל אביב.

 

למידע נוסף על היום הפתוח יש להיכנס לאתר www.ariel.ac.il 
ניתן לפנות גם למרכז המידע של האוניברסיטה 1-800-660-660
נעמוד לרשותכם בימים א'-ה' בשעות 08:00-21:30 וביום ו' בשעות 08:00-13:00.

 

אוניברסיטת אריאל בשלג האחרון (דצמבר 2013):

קרדיט: איציק לקס.

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר