יריד דירות מקים "מתחם צעירים" שיציע פתרונות למשבר הדיור

אתר "כאן בונים" יקיים לראשונה בסוף השבוע הקרוב (13-15/3/15) יריד דירות במרכז הקונגרסים בחיפה במהלכו יציעו חברות נדל"ן שונות דירות לרכישה במחירים מיוחדים.

כמו כן ועל מנת להקל על צעירים רבים עם קבלת ההחלטה ברכישת דירה ראשונה, במסגרת היריד תפעיל לראשונה חברת אנגל שביט, המתמחה בצרכנות נדל"ן חכמה, "מתחם צעירים״ שיציע לבאי היריד לקחת חלק בהרצאות המותאמות לקהל הרוכשים הצעירים. את ההרצאות יעבירו מומחים אובייקטיבים בתחום צרכנות הנדל״ן החכמה, אשר יעניקו כלים פרקטיים ואיכותיים לרוכשיי הדירות. בין היתר, ההרצאות יכללו מיפוי גורמי ההחלטה ברכישת הדירה -  החל מניפוץ ״דירת החלומות״ וכלה בתכנון קצר וארוך טווח של פתרון הדיור המתאים לכל משפחה. כמו כן, יוצגו לרוכשים נקודות חשובות בתהליך ניהול המו״מ מול היזמים - מבחינה פיננסית, משפטית ומסחרית.

אסף אנגל, מנכ"ל משותף בחברת אנגל-שביט הסביר, כי ״בשנים האחרונות מחירי הדירות עולים ומרחיקים את הזוגות הצעירים וגם הבוגרים מלרכוש דירה בישראל. שוק השכירות בישראל אינו מפוקח היום על-ידי שום גורם ממשלתי או על-ידי חוק שכירות, ולכן כל מי שגר בשכירות נמצא במצב של חוסר וודאות הן מבחינת האפשרות שיישאר לגור בדירה והן מבחינת המחיר שעליו לשלם עבור השכירות".

מעבר להרצאות שיתקיימו במתחם תציע חברת אנגל-שביט בשיתוף אתר "כאן בונים" לבאי היריד גם כלים שונים לייעול תהליך הרכישה, כמו פעילות במסגרת קנייה חברתית-קהילתית.

"התאגדות משמעותית יכולה ליצור כוח צרכני המשפיע על מחירי השוק ומאפשר הוזלות משמעותיות, לא רק במוצרי צריכה אלא גם במחירי דירות. במקום לשבת ולחכות מאז 2011 לרגולטור שידאג להגדלת ההיצע וייתן פתרונות אלטרנטיביים לשוק השכירות'. ביריד יוצגו אלטרנטיבות שונות לרכישות יחדניות וקבוצתיות באזורים שונים בצפון הארץ", ציין אנגל.

חברת אנגל-שביט צרכנות נדל"ן חכמה המתמחה בארגון קהילות עירוניות נבחרה על ידי מגזין פורבס בין 10 המיזמים המבטיחים לשנת 2015 בתחום הנדל"ן.           

בבסיסה, הקהילה העירונית נבנית על ידי גיבוש של חברים ובני משפחה המבקשים להתגורר בסמיכות זה לזה ובד בבד לזכות בהנחה משמעותית הן במחיר הדירה והן ברכישת הציוד הנלווה כמו למשל - מטבחים, מזגנים, ציוד סניטרי ועוד. בשלב השני בודקת חברת אנגל-שביט את צרכיהם של חברי הקהילה העירונית (גודל דירה, מיקום, תחבורה, שירותים קהילתיים וכו') ובסופו של תהליך נבחר על ידי חברי הקהילה פרויקט המגורים. לאחר שנבחר הפרויקט, החברה מנהלת מול היזם מו"מ במטרה לנצל את כוחה של הקהילה להשיג הנחות משמעותיות.

בימים אלו הודיעה חברת אנגל שביט, כי הם צפויים לפתוח קהילות עירוניות נוספות לרכישת דירה בפרויקט מגורים בעפולה ובחיפה.

עד כה נרכשו באמצעות הקהילות העירוניות של אנגל שביט 200 דירות, בחיסכון מצטבר של יותר מ- 35 מיליון שקל.       
 

על המחבר
תגיות
הוספת תגובה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
תגובות

אין תגובות

על המחבר

רק למשתמשים רשומים גישה מלאה לכל ישומי האתר !

על מנת ליהנות מכל הפיצ'רים והשירותים אותם אנו מציעים בפורטל החדש - מומלץ לבצע הרשמה קצרה ולנהל כרטיס אישי (ניתן גם באמצעות היוזר בפייסבוק).

ההרשמה והשימוש בתכני הפורטל ללא עלות !

הירשםהתחבר

לחצת על "סל המשרות"

רק למשתמשים רשומים גישה לסל המשרות

אנו ממליצים לכם להירשם או להתחבר לאתר כדי ליהנות ולייעל את תהליך חיפוש העבודה.

משתמש שאינו רשום רשאי לשלוח קורות חיים לכל משרה בנפרד.

חזרה ללוח הדרושים | הירשם | התחבר