כוסות טרמיות שעיצבו סטודנטים יימכרו בעגלות ''קפה עלית''

07.11.0211

הכוסות יוצגו בתערוכה מיוחדת בבניין הנהלת קבוצת שטראוס בפתח תקווה.
 
עם פתיחת שנת הלימודים האקדמית תשע"ב יימכרו בדוכני רשת "קפה עלית" מקבוצת "שטראוס" בקמפוס אריאל כוסות טרמיות שעוצבו על-ידי סטודנטים של המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון.
 
במהלך שנת הלימודים תשע"א התקיים פרויקט משותף בין "קפה עלית" מקבוצת "שטראוס", והמחלקה לתקשורת חזותית של המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, לעיצוב כוסות טרמיות לשימוש רב פעמי, כרזות וחולצות. מתוך כלל העבודות שהוצגו, נבחרו חמישה פרויקטים לייצור מסחרי של כוסות. הפרויקט התקיים במסגרת קורס עיצוב לתלמידי שנה א` במחלקה לתקשורת חזותית, בהנחייתה של אהובה שטיינפלד. 
 
הזוכים הם: דניאל אביב, מוטי פלדמן, הודיה קורקוס, רבקה גרוס והדס בן - שטרית. בנוסף הוענק ציון לשבח לאייל אנקר, על עיצוב לוגו "ירוק".
 
בעקבות מיזם זה, לראשונה תקיים קבוצת "שטראוס" בחודשים הקרובים תערוכת עבודות סטודנטים בלובי בניין ההנהלה שלה בפתח תקווה.
 
אלון קעטבי, מנהל שיווק רשת "קפה עלית" מקבוצת "שטראוס": "יצאנו לדרך עם פרויקט ייחודי זה מבלי לדעת כיצד יסתיים, ומצאנו את עצמנו מתקשים מאוד לבחור את הטובות ביותר מתוך מבחר העבודות המרהיבות!".
 

רינת סופר גרינפלד, ראש המחלקה לעיצוב ותקשורת חזותית, המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה: "אנו גאים בסטודנטים על המחשבה, על ההשקעה ותשומת הלב לפרטים שהביאו לתוצאות ששימחו והרשימו עד מאוד את אנשי `קפה עלית`. זוהי דוגמה מובהקת ליכולותיהם כמעצבים - להעביר מסר, להוליך דעת קהל, ותוך כך אף לשרת את מטרותיו וצרכיו השיווקיים של הלקוח".

סטודנט דניאל אביב:


גם לכם יש חדשות ? פרסמו אותן ב CivilEng - הפורטל הישראלי להנדסה אזרחית, בנייה וסביבה. כל הפרטים כאן